AMBUR Jõulukuus lõpeb Kuu viimane veerand ja sünnib uus Kuu (3.12.) Amburis. Marsi ja Uraani tugeval toetusel, mis tähendab, et sul on parimad võimalused tehinguid revideerida ja rahalisi keerdküsimusi lahendada, vastavalt oma ametialasele staatusele.

 Saturn saadab pisteliselt siiski üht signaali: kui oled ärijuht või ise enesele tööandja, ära tee otsuseid ilma juriidilise abita. Õitsed loovisiksusena – kui su looming ka tohutut rikkust ei too, väärid tuntust ja asjatundjate tunnustust! Hobuseaastasse astudes hoidu ühest küljest enesevaimustusest, teisalt ära häbene neilt, kes sind oma nn kaubamärgina kasutanud, selle eest tasu nõuda, sest oled seda väärt! Oled üks neist erandlikest naistest, kes pole (erinevalt üldisest arvamusest)  kunagi oma vastupandamatuses kindel, hoolitsedes igas eas ja väga targalt oma visuaalse imago eest. Tänu sellele ja su siirusele annab armas kaasa sulle alati ka su oletatavad (või tõelised?) patud andeks.  AMBUR Jõulukuus lõpeb Kuu viimane veerand ja sünnib uus Kuu (3.12.) Amburis. Marsi ja Uraani tugeval toetusel, mis tähendab, et sul on parimad võimalused tehinguid revideerida ja rahalisi keerdküsimusi lahendada, vastavalt oma ametialasele staatusele. web hosting services top

Detsembrikuu horoskoop

AMBUR
Jõulukuus lõpeb Kuu viimane veerand ja sünnib uus Kuu (3.12.) Amburis. Marsi ja Uraani tugeval toetusel, mis tähendab, et sul on parimad võimalused tehinguid revideerida ja rahalisi keerdküsimusi lahendada, vastavalt oma ametialasele staatusele.

Detsembrikuu horoskoop

 Saturn saadab pisteliselt siiski üht signaali: kui oled ärijuht või ise enesele tööandja, ära tee otsuseid ilma juriidilise abita. Õitsed loovisiksusena – kui su looming ka tohutut rikkust ei too, väärid tuntust ja asjatundjate tunnustust! Hobuseaastasse astudes hoidu ühest küljest enesevaimustusest, teisalt ära häbene neilt, kes sind oma nn kaubamärgina kasutanud, selle eest tasu nõuda, sest oled seda väärt! Oled üks neist erandlikest naistest, kes pole (erinevalt üldisest arvamusest)  kunagi oma vastupandamatuses kindel, hoolitsedes igas eas ja väga targalt oma visuaalse imago eest. Tänu sellele ja su siirusele annab armas kaasa sulle alati ka su oletatavad (või tõelised?) patud andeks. 

AMBUR Jõulukuus lõpeb Kuu viimane veerand ja sünnib uus Kuu (3.12.) Amburis. Marsi ja Uraani tugeval toetusel, mis tähendab, et sul on parimad võimalused tehinguid revideerida ja rahalisi keerdküsimusi lahendada, vastavalt oma ametialasele staatusele.
Detsembrikuu horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Detsembrikuu horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn