Jääda hooldatavaks? Sattuda hooldekodusse? Need on nagu kaks tuleronti, mis hinge põletavad, sest enamikul ju ettenägemise võimet pole.

Tulevikuhirm saadab paljusid teatud vanusesse jõudnuid, kes küll eelkõige keskenduvad oma vanematele, kuid mõtetes ka iseendale painega, mis kõik võib ühel hetkel juhtuda või kui abituks üleöö võib jääda. Kaanonina on läbi põlvede korrutatud sõnumit: ei taha mina kellegi kaela peale ega hooldada jääda, olgu siis minek ikka üleöö. Suurim äng seondub mõne ootamatult ilmneva ränga haigusega, mis ei anna palju valikuvõimalusi, jätteski hädasolija varem või hiljem teiste meelevalda. Sellist kannatust ei soovi keegi kellelegi – olla vaevaks, tüliks ja koormaks. Seetõttu räägib mõni lastele juba varakult, mida peaks tegema, kui dementsus särava aju vallutab või mõni muu tõbi liikumisvõime viib. Oluline on ju, et lapsed ja lähedased ei peaks oma väärtuslikust elust ohverdama aastaid, mis võiksid nende elukaares päikeselisena särada. Jääda hooldatavaks? Sattuda hooldekodusse? Need on nagu kaks tuleronti, mis hinge põletavad, sest enamikul ju ettenägemise võimet pole. web hosting services top

Dilemma

Tiina Lang

Jääda hooldatavaks? Sattuda hooldekodusse? Need on nagu kaks tuleronti, mis hinge põletavad, sest enamikul ju ettenägemise võimet pole.

Dilemma

Tulevikuhirm saadab paljusid teatud vanusesse jõudnuid, kes küll eelkõige keskenduvad oma vanematele, kuid mõtetes ka iseendale painega, mis kõik võib ühel hetkel juhtuda või kui abituks üleöö võib jääda. Kaanonina on läbi põlvede korrutatud sõnumit: ei taha mina kellegi kaela peale ega hooldada jääda, olgu siis minek ikka üleöö. Suurim äng seondub mõne ootamatult ilmneva ränga haigusega, mis ei anna palju valikuvõimalusi, jätteski hädasolija varem või hiljem teiste meelevalda. Sellist kannatust ei soovi keegi kellelegi – olla vaevaks, tüliks ja koormaks. Seetõttu räägib mõni lastele juba varakult, mida peaks tegema, kui dementsus särava aju vallutab või mõni muu tõbi liikumisvõime viib. Oluline on ju, et lapsed ja lähedased ei peaks oma väärtuslikust elust ohverdama aastaid, mis võiksid nende elukaares päikeselisena särada.

Jääda hooldatavaks? Sattuda hooldekodusse? Need on nagu kaks tuleronti, mis hinge põletavad, sest enamikul ju ettenägemise võimet pole.
Dilemma
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Dilemma
TULIPUNKT

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn