Reena Väli (42) ja Bharath Chari (47) jätsid oma elu kuumas ja niiskes Goas ning kolisid Reena kodulinna Kuressaarde, et avada India kodukaupade pood.

Reena ei ole viimased kümme aastat koduseid jõule näinud. Ega kasukat kandnud. Nüüd on tal ja tema indialasest abikaasal ometi see võimalus. Kuigi Bharath paistab arvavat, et piisab talle kampsunist küll – Delhis on ka talvel kolm-neli kraadi ja vanemad ütlesid ikka, et jookse, kui sul külm on. “Sul on ka 22 kraadiga külm, nii et sinuga ei maksa ilmast üldse rääkida!”  rehmab ta naise silmapöörituste peale. “Ja tegelikult on liigne kuumus hullemgi. Alati saab riideid lisada, aga kui on 45 kraadi sooja, pole võimalik maha koorida rohkem, kui sul seljas on.” Jõuluootus on mõnus. Kuigi eestlased pole kuigi usklik rahvas ega pea pühi traditsioonilisel moel, on see tunne, kui pere jõulude ajal kokku tuleb, Reena meelest kangesti tore. “Igatsesin ka laupäevaseid saunaõhtuid, sügisesi metsaskäike, kevadisi jääminekuid merel, nelja aastaaega. Ühel hetkel ei kaalu kõik kaugel maal elamise plussid enam üles siinse elu plusse,”  kostab Reena. Maailma näha oli aga vaieldamatult põnev ja see kihk on temas siiamaani alles. Reena Väli (42) ja Bharath Chari (47) jätsid oma elu kuumas ja niiskes Goas ning kolisid Reena kodulinna Kuressaarde, et avada India kodukaupade pood. web hosting services top

Goast Kuressaarde

Monica Raud

Reena Väli (42) ja Bharath Chari (47) jätsid oma elu kuumas ja niiskes Goas ning kolisid Reena kodulinna Kuressaarde, et avada India kodukaupade pood.

Goast Kuressaarde

Reena ei ole viimased kümme aastat koduseid jõule näinud. Ega kasukat kandnud. Nüüd on tal ja tema indialasest abikaasal ometi see võimalus. Kuigi Bharath paistab arvavat, et piisab talle kampsunist küll – Delhis on ka talvel kolm-neli kraadi ja vanemad ütlesid ikka, et jookse, kui sul külm on. “Sul on ka 22 kraadiga külm, nii et sinuga ei maksa ilmast üldse rääkida!”  rehmab ta naise silmapöörituste peale. “Ja tegelikult on liigne kuumus hullemgi. Alati saab riideid lisada, aga kui on 45 kraadi sooja, pole võimalik maha koorida rohkem, kui sul seljas on.”

Jõuluootus on mõnus. Kuigi eestlased pole kuigi usklik rahvas ega pea pühi traditsioonilisel moel, on see tunne, kui pere jõulude ajal kokku tuleb, Reena meelest kangesti tore. “Igatsesin ka laupäevaseid saunaõhtuid, sügisesi metsaskäike, kevadisi jääminekuid merel, nelja aastaaega. Ühel hetkel ei kaalu kõik kaugel maal elamise plussid enam üles siinse elu plusse,”  kostab Reena. Maailma näha oli aga vaieldamatult põnev ja see kihk on temas siiamaani alles.

Reena Väli (42) ja Bharath Chari (47) jätsid oma elu kuumas ja niiskes Goas ning kolisid Reena kodulinna Kuressaarde, et avada India kodukaupade pood.
Goast Kuressaarde
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Goast Kuressaarde
MUUTUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn