Haldjalik kevadsuvi

Evely Kink

Mida kanda algaval suvehooajal pulmas, aiapeol või kontserdil? Marilin Sikkali päikeselisest kollektsioonist käis naiselikku vaheldust otsimas Lilia Kristianson (38).

Lilia töötab sisearhitektina duos Karm & Kristianson ning kasvatab kahte pühendunud spordipoissi. Nii kodus kui ka tööl valitseb suurema osa ajast maskuliinne õhkkond. Tihti mööduvad tööpäevad keset ehitusjärgus objekte, kaaslasteks tolm ja värske värv. Nõnda on Lilial välja kujunenud igapäevane riietumisstiil, milles asendamatuteks lemmikuteks valge triiksärk, teksad ja pintsak koos madalate kingade või tennistega. Igaks juhuks on autos kaasas ka paar kontsakingi.
Nii töös kui rõivastuses hindab Lilia kõrgelt kohalikke disainereid. Kuna sel kevadel on tulemas mitu pidulikumat sündmust, oli naisel lootus leida Marilin Sikkali valikust midagi sobivat ja endale omast. Vastukaaluks argisele smart casual stiilile soovib Lilia erilistel puhkudel rõhutada oma naiselikkust, eriti ilusate kleitidega.
Marilini kleidid kätkevad endas just vajalikku õrnust, romantilisust ja naiselikkust. Juba on ateljees näha vihjeid algavaks laulupeosuveks: valmimas on moodsas võtmes lilltikanditrükiga kleidid. Värsket kevadsuvist kollektsiooni iseloomustab aga kõige paremini haldjalik meeleolu.