KAALUD Merkuuri mõju sinu tähtkujule muudab su nutikaks ja tegusaks, eriti kuu esimeses pooles. Võid julgesti välja tulla oma üpris novaatorlike ideedega, rakendada tavatuid võtteid igapäevategemistes. Ei maksa kaotada enesekindlust ega tegutsemisjulgust ka siis, kui ülemused sellesse skepsise või otsese kriitikagagi suhtuvad. Peaasi – ära unusta naeratust ka siis, kui sind vastukarva silitatakse. Kõik läheb mäkke pärast Kuu loomist, mil Veenuse tugevnev mõju sind aina sarmikamaks muudab. Muusiku vm loovinimesena on sul lootust leida asjatundlik sponsor. Igapäevasuhtlemisse seadusliku kaasa või ammuse partneriga võib vahel tuua ebakõlasid ainult su liiga mentorlik hoiak. Kõik on hästi, kui möönad, et teda ümber vormida on juba hilja, et mitte öelda – võimatu. Kui sul on tekkimas või juba käimas perspektiivne suhe huvitava mehega, hoia seda esialgu saladuses täiskasvanud laste, eriti aga sõbranna(de) eest. Sest Veenuse ja Neptuuni koosmõju teeb su tavatult hellameelseks ja avatuks, aga su siiraid pihtimusi võib keegi tõlgitseda omakasupüüdlikult ja sinu kahjuks. Hea päev on mõni reedetest – toob kingituse või muu rõõmsa üllatuse. Loe edasi ajakirjast Mari! web hosting services top

Horoskoop

KAALUD

Merkuuri mõju sinu tähtkujule muudab su nutikaks ja tegusaks, eriti kuu esimeses pooles. Võid julgesti välja tulla oma üpris novaatorlike ideedega, rakendada tavatuid võtteid igapäevategemistes. Ei maksa kaotada enesekindlust ega tegutsemisjulgust ka siis, kui ülemused sellesse skepsise või otsese kriitikagagi suhtuvad. Peaasi – ära unusta naeratust ka siis, kui sind vastukarva silitatakse. Kõik läheb mäkke pärast Kuu loomist, mil Veenuse tugevnev mõju sind aina sarmikamaks muudab. Muusiku vm loovinimesena on sul lootust leida asjatundlik sponsor.

Igapäevasuhtlemisse seadusliku kaasa või ammuse partneriga võib vahel tuua ebakõlasid ainult su liiga mentorlik hoiak. Kõik on hästi, kui möönad, et teda ümber vormida on juba hilja, et mitte öelda – võimatu. Kui sul on tekkimas või juba käimas perspektiivne suhe huvitava mehega, hoia seda esialgu saladuses täiskasvanud laste, eriti aga sõbranna(de) eest. Sest Veenuse ja Neptuuni koosmõju teeb su tavatult hellameelseks ja avatuks, aga su siiraid pihtimusi võib keegi tõlgitseda omakasupüüdlikult ja sinu kahjuks. Hea päev on mõni reedetest – toob kingituse või muu rõõmsa üllatuse.

Loe edasi ajakirjast Mari!

Horoskoop
Horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Horoskoop

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn