Kohalike meelest on Dublin liiga suur, rahvarohke ja rahvusvaheline. Tõelist Iirimaad tasuks otsima hakata hoopiski Corkist.

Suuruselt ja mainelt Dublinist järgmine linn Cork ehk iiri keeli Corcaigh omamoodi Veneetsia: kesklinna moodustab saareke, mida kahest küljest ümbritseb Lee jõgi, enne kui läbi eeslinnade ja saarte keereldes lõpuks Atlandi ookeani jõuab. Saart ühendab maismaaga rida elegantseid sildu. Käin Corkis tihti, kuid alati on meeles esimene kord, kui bussist maha astudes tervitas mind suurlinliku kära ja sebimise asemel hoopiski mõnusalt boheemlik ja rõõmsavärviline paik. Elu kulgeb siin võrdlemisi rahulikus tempos, alati on aega juua tassike teed või pint õlut, rääkida ilmast, jalgpallist ja naabri uuest peikast. Corkis kõneldakse isemoodi laulvas keeles, mis ei sarnane ühelegi teisele iiri dialektile ja mille üle teised iirlased alatasa nalja viskavad. Tänavatel võib kuulda pea iga maailma keelt ― osana Briti saartest on Iirimaa populaarne sihtpunkt nii turistidele, võõrtöölistele kui üliõpilastele. Corki Ülikool meelitab siia tuhandeid vahetusõpilasi üle kogu maailma. „Kui juba Inglismaa kuninganna ülikoolile visiidi tegi, ei saa see ju väga paha koht olla,“ teatas üks mu sõpru elutargalt. Corkis asub ka Apple'i peakorter, mistõttu on tehnikataiplikel eestlastel Iirimaa teises pealinnas väga hea kuulsus. Kohalike meelest on Dublin liiga suur, rahvarohke ja rahvusvaheline. Tõelist Iirimaad tasuks otsima hakata hoopiski Corkist. web hosting services top

Iirimaa teine pealinn

Berbi Benga

Kohalike meelest on Dublin liiga suur, rahvarohke ja rahvusvaheline. Tõelist Iirimaad tasuks otsima hakata hoopiski Corkist.

Iirimaa teine pealinn

Suuruselt ja mainelt Dublinist järgmine linn Cork ehk iiri keeli Corcaigh omamoodi Veneetsia: kesklinna moodustab saareke, mida kahest küljest ümbritseb Lee jõgi, enne kui läbi eeslinnade ja saarte keereldes lõpuks Atlandi ookeani jõuab. Saart ühendab maismaaga rida elegantseid sildu. Käin Corkis tihti, kuid alati on meeles esimene kord, kui bussist maha astudes tervitas mind suurlinliku kära ja sebimise asemel hoopiski mõnusalt boheemlik ja rõõmsavärviline paik.

Elu kulgeb siin võrdlemisi rahulikus tempos, alati on aega juua tassike teed või pint õlut, rääkida ilmast, jalgpallist ja naabri uuest peikast. Corkis kõneldakse isemoodi laulvas keeles, mis ei sarnane ühelegi teisele iiri dialektile ja mille üle teised iirlased alatasa nalja viskavad. Tänavatel võib kuulda pea iga maailma keelt ― osana Briti saartest on Iirimaa populaarne sihtpunkt nii turistidele, võõrtöölistele kui üliõpilastele. Corki Ülikool meelitab siia tuhandeid vahetusõpilasi üle kogu maailma. „Kui juba Inglismaa kuninganna ülikoolile visiidi tegi, ei saa see ju väga paha koht olla,“ teatas üks mu sõpru elutargalt. Corkis asub ka Apple'i peakorter, mistõttu on tehnikataiplikel eestlastel Iirimaa teises pealinnas väga hea kuulsus.

Kohalike meelest on Dublin liiga suur, rahvarohke ja rahvusvaheline. Tõelist Iirimaad tasuks otsima hakata hoopiski Corkist.
Iirimaa teine pealinn
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Iirimaa teine pealinn
PUHKUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn