Kõige looduslikumaid kosmeetikume ─ savi ja muda ─ on kasutatud aastasadu, et jahutada keha, eemaldada toksiine, ravida, puhastada ja pinguldada nahka.

Kosmeetilised savid ja mudad koosnevad mitmesugustest mineraalidest ja igal tüübil on nahale erinev mõju. Kõrge mineraalainete sisaldus aitab neil nahka noorendada, koorides ühtlasi ning ergutades naha vereringet.1. BentoniitVulkaanilise tuha setetest pärinev bentoniit on üks turvalisematest savidest, mida saab kasutada nii sisemiselt kui väliselt, et organismi puhastada ja sealt toksiine eemaldada. See on haruldaselt hea imamisvõimega ning vabu radikaale neutraliseeriv looduslik antioksüdant. Rohekashalli tooni, sametise tekstuuriga ning lõhnatu bentoniit sisaldab kuni 61% räni ja on oluline organites, sidekoes, luudes, silmades, näärmetes ja nahas.Veega segatuna ja maskina nahale kandes tekib bentoniidi molekulides negatiivne elektrilaeng, mis võimaldab absorbeerida toksiinid, raskemetallid ja saaste. Aitab ravida ka mitmeid seeninfektsioonidest põhjustatud nahahädasid, kuna tõmbab ligi ja imab endasse positiivse laenguga seennakkust. Oma nahka taastava, antibakteriaalse mõju ning mikrovereringet ja pH-tasakaalu parandava toime tõttu on bentoniit laialdaselt kasutuses näohoolduses, eriti akne ravis. Aitab vähendada ka paistetust, sidudes nahast liigset vett ja soola, mistõttu võib seda leida salendavatest kehamaskidest, tihti koos mudaga segatuna. Samuti on bentoniiti (ja montmorilloniiti) edukalt kasutatud kontaktdermatiidi raviks. Kõige looduslikumaid kosmeetikume ─ savi ja muda ─ on kasutatud aastasadu, et jahutada keha, eemaldada toksiine, ravida, puhastada ja pinguldada nahka. web hosting services top

Iluallikad ─ savi ja muda

Tekst: Karmen Tamme, fotod: Pildipank 123, tootjad

Kõige looduslikumaid kosmeetikume ─ savi ja muda ─ on kasutatud aastasadu, et jahutada keha, eemaldada toksiine, ravida, puhastada ja pinguldada nahka.

Kosmeetilised savid ja mudad koosnevad mitmesugustest mineraalidest ja igal tüübil on nahale erinev mõju. Kõrge mineraalainete sisaldus aitab neil nahka noorendada, koorides ühtlasi ning ergutades naha vereringet.1. BentoniitVulkaanilise tuha setetest pärinev bentoniit on üks turvalisematest savidest, mida saab kasutada nii sisemiselt kui väliselt, et organismi puhastada ja sealt toksiine eemaldada. See on haruldaselt hea imamisvõimega ning vabu radikaale neutraliseeriv looduslik antioksüdant. Rohekashalli tooni, sametise tekstuuriga ning lõhnatu bentoniit sisaldab kuni 61% räni ja on oluline organites, sidekoes, luudes, silmades, näärmetes ja nahas.Veega segatuna ja maskina nahale kandes tekib bentoniidi molekulides negatiivne elektrilaeng, mis võimaldab absorbeerida toksiinid, raskemetallid ja saaste. Aitab ravida ka mitmeid seeninfektsioonidest põhjustatud nahahädasid, kuna tõmbab ligi ja imab endasse positiivse laenguga seennakkust. Oma nahka taastava, antibakteriaalse mõju ning mikrovereringet ja pH-tasakaalu parandava toime tõttu on bentoniit laialdaselt kasutuses näohoolduses, eriti akne ravis. Aitab vähendada ka paistetust, sidudes nahast liigset vett ja soola, mistõttu võib seda leida salendavatest kehamaskidest, tihti koos mudaga segatuna. Samuti on bentoniiti (ja montmorilloniiti) edukalt kasutatud kontaktdermatiidi raviks.

Iluallikad ─ savi ja muda
Kõige looduslikumaid kosmeetikume ─ savi ja muda ─ on kasutatud aastasadu, et jahutada keha, eemaldada toksiine, ravida, puhastada ja pinguldada nahka.
Iluallikad ─ savi ja muda
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Iluallikad ─ savi ja muda
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn