Mitmesuguste nahaprobleemide ja allergiate korral on ainus võimalus hooldada nahka looduslike õlidega.

Allergiat põhjustavad tihtipeale keemilised lõhna-, värv- ja säilitusained ning emulgaatorid, kuid looduslikes õlides sellist kahjulikku pagasit ei ole. Kõigele lisaks sisaldavad need vitamiine ja rasvhappeid, mis on nahka parandavad ja niisutavad. Endale sobivat õli tasub otsida eelkõige looduspoodidest ning mahe- ja ökokauplustest. Viis kosmeetikatööstuses enim väärtustatud superõli on argaania-, makadaamia-, nisuidu-, jojoba- ja kuningakepiõli. Põlisrahvaste juures on enamik neist kasutusel olnud juba peaaegu aegade algusest. Argaaniaõli  Haruldast argaaniaõli pressitakse ainult Marokos leiduva, 8–10 meetri kõrguseks kasvava argaaniapuu (Argania spinosa) pähklitest. Sealsed kitsed armastavad neid pähkleid nii väga, et turnivad kõrgete argaaniapuude otsas. Mitmesuguste nahaprobleemide ja allergiate korral on ainus võimalus hooldada nahka looduslike õlidega. web hosting services top

Imelised õlid

Tekst: Karmen Tamme, fotod: pildipank 123 või Bulls

Mitmesuguste nahaprobleemide ja allergiate korral on ainus võimalus hooldada nahka looduslike õlidega.

Allergiat põhjustavad tihtipeale keemilised lõhna-, värv- ja säilitusained ning emulgaatorid, kuid looduslikes õlides sellist kahjulikku pagasit ei ole. Kõigele lisaks sisaldavad need vitamiine ja rasvhappeid, mis on nahka parandavad ja niisutavad. Endale sobivat õli tasub otsida eelkõige looduspoodidest ning mahe- ja ökokauplustest.
Viis kosmeetikatööstuses enim väärtustatud superõli on argaania-, makadaamia-, nisuidu-, jojoba- ja kuningakepiõli. Põlisrahvaste juures on enamik neist kasutusel olnud juba peaaegu aegade algusest.
Argaaniaõli 
Haruldast argaaniaõli pressitakse ainult Marokos leiduva, 8–10 meetri kõrguseks kasvava argaaniapuu (Argania spinosa) pähklitest. Sealsed kitsed armastavad neid pähkleid nii väga, et turnivad kõrgete argaaniapuude otsas.
Imelised õlid
Mitmesuguste nahaprobleemide ja allergiate korral on ainus võimalus hooldada nahka looduslike õlidega.
Imelised õlid
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Imelised õlid
ILUNÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn