Õnnelikud olevat tütred, kes on oma isa moodi. Isegi kui see nii pole, tundub, et isade ja tütarde vahel on eriline side.

Muusik Jaan Elgulal (50) on esimesest abielust tütred Ann (28) ja Jaanika (27), praegusest abielust poeg Jaan Erik. Tütarde poolt vanaisaks tehtud Jaan ei hakkagi varjama, et armastab ja hoiab kõiki oma lapsi ja lapselapsi hullupööra, ning kui saaks, siis annaks laste heaks hinge tagant kõik ära. “Tulin oma esimese pere juurest ära siis, kui tüdrukud olid algklassides, aga mul on ülimalt hea meel, et meievaheline soe side on siiani jäänud. Kui on mingi jama, näiteks varastatakse jalgratas ära, siis esimene, kellele helistatakse, on ikka issi,” hindab Jaan ehk Jansa oma hingesidet tütardega. “Kuna mul on omad süümekad, et pool oma senisest elust pole lapsed saanud isaga kasvada, siis eks ma olen neile kerge saak – rahakott avaneb kergesti.” Jansa tunnistab ausalt ja otse, et kui tütred väiksena midagi tahtsid ja nutuvõtu ümber suu tekkis, siis ei suutnud tema vastu punnida. Aga mis see ikkagi on, millega tütred suudavad isa rohkem heldima panna kui pojad? Saga Josephine, Jaan ja Karl-Erich Õnnelikud olevat tütred, kes on oma isa moodi. Isegi kui see nii pole, tundub, et isade ja tütarde vahel on eriline side. web hosting services top

Isad tütardest

Tekst: Riina Reiman-Männiste, fotod: erakogu, Teet Malsroos, Kaarel Tigas/Scanpix

Õnnelikud olevat tütred, kes on oma isa moodi. Isegi kui see nii pole, tundub, et isade ja tütarde vahel on eriline side.

Muusik Jaan Elgulal (50) on esimesest abielust tütred Ann (28) ja Jaanika (27), praegusest abielust poeg Jaan Erik. Tütarde poolt vanaisaks tehtud Jaan ei hakkagi varjama, et armastab ja hoiab kõiki oma lapsi ja lapselapsi hullupööra, ning kui saaks, siis annaks laste heaks hinge tagant kõik ära. “Tulin oma esimese pere juurest ära siis, kui tüdrukud olid algklassides, aga mul on ülimalt hea meel, et meievaheline soe side on siiani jäänud. Kui on mingi jama, näiteks varastatakse jalgratas ära, siis esimene, kellele helistatakse, on ikka issi,” hindab Jaan ehk Jansa oma hingesidet tütardega. “Kuna mul on omad süümekad, et pool oma senisest elust pole lapsed saanud isaga kasvada, siis eks ma olen neile kerge saak – rahakott avaneb kergesti.” Jansa tunnistab ausalt ja otse, et kui tütred väiksena midagi tahtsid ja nutuvõtu ümber suu tekkis, siis ei suutnud tema vastu punnida. Aga mis see ikkagi on, millega tütred suudavad isa rohkem heldima panna kui pojad? 

Isad tütardest
Saga Josephine, Jaan ja Karl-Erich
Õnnelikud olevat tütred, kes on oma isa moodi. Isegi kui see nii pole, tundub, et isade ja tütarde vahel on eriline side.
Isad tütardest
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Isad tütardest
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn