“Tegema peab seda, mis südamelähedane,” usub Annika Puura (26). Loonud keeltekooli Manchesteris, laiendab ta seda nüüd Londonisse. Tegutsemisjulgust on talle andnud lavakogemus stepptantsijana.

Manchesteris vaheldub pilvealune vihmasäbara ja päikesepaistega mõnel päeval mitu korda ning kuigi Annika eelistaks enam päikesesära, on ta nii siinse ilma kui oludega harjunud. Ja Inglise ühiskonda sisse elanud, tundmata, et keegi oleks teda kuidagi tõrjunud. “Mul on õnne olnud, sest kellega olen kas isiklikes või ärisuhetes kokku puutunud, kõik on olnud väga viisakad.” Vastupeegeldus? Millele oma aktsendi lisavad Annika võluv väljapeetus, aval hoiak ja nõtke mõte. Kuigi on end sisse seadnud, ei kavatse ta sellesse poolemiljonilise elanikuga linna, mis “on hea koht, kus alustada”, enam pikalt jääda. Fookuses on London. Hommikul oma mugava üürikorteri rõdul kohvi juues, end sirutades ja pilku üle Manchesteri kesklinna saates on Annika rahul, et ei pea enam minutilise täpsusega tööle tormama. Panka New York of Mellon, mis oli unistus pärast UCLani ülikooli lõpetamist Prestonis, kuhu ta avalikul konkursil osalejate seast valiti. Ilmselt aitas teda ka keelteoskus: Annika teadis küllaltki varases eas, et majanduse ja võõrkeelte oskus aitavad kõrgemat elukaart kujundada. Ja kuigi globaalsete valuutaturgudega tegelemine pakkus talle huvi, tähendades suurt vastutust ja pinget, mõistis ta juba pool aastat hiljem, et üheksast viieni arvutiekraanil numbrite jälgimine süvendab tunnet, kuis tema loomuomane loovus kidub. “Muusika ja tants on mul veres,” tunnistab Annika ooperi- ja operetilauljatest vanemate lapsena, olles lisaks Tallinna Reaalkoolile lõpetanud ka Georg Otsa Muusikakooli. Samas on ta viiendast eluaastast tegelnud stepptantsuga, jätkates sellega Inglismaalgi. Ometi hakkas Annika ihkama veel midagi “loomingulisemat oma ellu”. Nii alustaski ta pangatöö kõrvalt oma äri – keeltekooliga. “Tegema peab seda, mis südamelähedane,” usub Annika Puura (26). Loonud keeltekooli Manchesteris, laiendab ta seda nüüd Londonisse. Tegutsemisjulgust on talle andnud lavakogemus stepptantsijana. web hosting services top

Iseennast usaldades

Tiina Lang

“Tegema peab seda, mis südamelähedane,” usub Annika Puura (26). Loonud keeltekooli Manchesteris, laiendab ta seda nüüd Londonisse. Tegutsemisjulgust on talle andnud lavakogemus stepptantsijana.

Iseennast usaldades

Manchesteris vaheldub pilvealune vihmasäbara ja päikesepaistega mõnel päeval mitu korda ning kuigi Annika eelistaks enam päikesesära, on ta nii siinse ilma kui oludega harjunud. Ja Inglise ühiskonda sisse elanud, tundmata, et keegi oleks teda kuidagi tõrjunud. “Mul on õnne olnud, sest kellega olen kas isiklikes või ärisuhetes kokku puutunud, kõik on olnud väga viisakad.” Vastupeegeldus? Millele oma aktsendi lisavad Annika võluv väljapeetus, aval hoiak ja nõtke mõte. Kuigi on end sisse seadnud, ei kavatse ta sellesse poolemiljonilise elanikuga linna, mis “on hea koht, kus alustada”, enam pikalt jääda. Fookuses on London.

Hommikul oma mugava üürikorteri rõdul kohvi juues, end sirutades ja pilku üle Manchesteri kesklinna saates on Annika rahul, et ei pea enam minutilise täpsusega tööle tormama. Panka New York of Mellon, mis oli unistus pärast UCLani ülikooli lõpetamist Prestonis, kuhu ta avalikul konkursil osalejate seast valiti. Ilmselt aitas teda ka keelteoskus: Annika teadis küllaltki varases eas, et majanduse ja võõrkeelte oskus aitavad kõrgemat elukaart kujundada. Ja kuigi globaalsete valuutaturgudega tegelemine pakkus talle huvi, tähendades suurt vastutust ja pinget, mõistis ta juba pool aastat hiljem, et üheksast viieni arvutiekraanil numbrite jälgimine süvendab tunnet, kuis tema loomuomane loovus kidub. “Muusika ja tants on mul veres,” tunnistab Annika ooperi- ja operetilauljatest vanemate lapsena, olles lisaks Tallinna Reaalkoolile lõpetanud ka Georg Otsa Muusikakooli. Samas on ta viiendast eluaastast tegelnud stepptantsuga, jätkates sellega Inglismaalgi. Ometi hakkas Annika ihkama veel midagi “loomingulisemat oma ellu”. Nii alustaski ta pangatöö kõrvalt oma äri – keeltekooliga.

“Tegema peab seda, mis südamelähedane,” usub Annika Puura (26). Loonud keeltekooli Manchesteris, laiendab ta seda nüüd Londonisse. Tegutsemisjulgust on talle andnud lavakogemus stepptantsijana.
Iseennast usaldades
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Iseennast usaldades
VÄLISMAAL

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn