Islandi suurim vaatamisväärsus ongi Island ise. Kristalselt aus olles pole meil siin külm midagi. Golfi hoovus ei lase jäälilledel eriti õitseda, kuigi lund on küll ja rohkem ning kui Islandil poleks maailma kõige ilusam talv, siis vist ei kannataks seda pooleaastast lumekühveldamist väljagi.

Enne saarele tulekut polnud mul õrna aimugi, kui palju erinevaid toone on roosal värvil. Kärtsust neoonroosast kuni loojunud päikese õhkõrnroosa mälestuseni üksiku rünkpilve embuses. Ja ma ei valeta, väites, et sinna vahele mahub veel umbes tuhat või miljon eri nüanssi.Kui aastast pool on julgelt talv, siis teise poole kohta siiski suvi öelda ei saa. Island pole suvemaa, rohkem ikka sügistalvemaa, kus suuremaks grillipeoks kisub harva ning telkimiseks veel harvem. Loomulikult on meie seas persoone, kes igasugusele külmale vilistavad ning üleüldse kõiksugust jubedust ja ekstreemi naudivad. Aga teisalt, eks ole neil ju tavainimesest tunduvalt paksem ja karastunum nahk.Kui siia tulete, siis selga riided mis on riided! Eriti tuleks tähelepanu pöörata, et rõivastus oleks tuulekindel. Islandi suurim vaatamisväärsus ongi Island ise. Kristalselt aus olles pole meil siin külm midagi. Golfi hoovus ei lase jäälilledel eriti õitseda, kuigi lund on küll ja rohkem ning kui Islandil poleks maailma kõige ilusam talv, siis vist ei kannataks seda pooleaastast lumekühveldamist väljagi. web hosting services top

Island, talvemaa

Tekst: Risto Laur, fotod: Pildipank 123

Islandi suurim vaatamisväärsus ongi Island ise.

Kristalselt aus olles pole meil siin külm midagi. Golfi hoovus ei lase jäälilledel eriti õitseda, kuigi lund on küll ja rohkem ning kui Islandil poleks maailma kõige ilusam talv, siis vist ei kannataks seda pooleaastast lumekühveldamist väljagi.

Island, talvemaa

Enne saarele tulekut polnud mul õrna aimugi, kui palju erinevaid toone on roosal värvil. Kärtsust neoonroosast kuni loojunud päikese õhkõrnroosa mälestuseni üksiku rünkpilve embuses. Ja ma ei valeta, väites, et sinna vahele mahub veel umbes tuhat või miljon eri nüanssi.Kui aastast pool on julgelt talv, siis teise poole kohta siiski suvi öelda ei saa. Island pole suvemaa, rohkem ikka sügistalvemaa, kus suuremaks grillipeoks kisub harva ning telkimiseks veel harvem. Loomulikult on meie seas persoone, kes igasugusele külmale vilistavad ning üleüldse kõiksugust jubedust ja ekstreemi naudivad. Aga teisalt, eks ole neil ju tavainimesest tunduvalt paksem ja karastunum nahk.Kui siia tulete, siis selga riided mis on riided! Eriti tuleks tähelepanu pöörata, et rõivastus oleks tuulekindel.

Islandi suurim vaatamisväärsus ongi Island ise. Kristalselt aus olles pole meil siin külm midagi. Golfi hoovus ei lase jäälilledel eriti õitseda, kuigi lund on küll ja rohkem ning kui Islandil poleks maailma kõige ilusam talv, siis vist ei kannataks seda pooleaastast lumekühveldamist väljagi.
Island, talvemaa
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Island, talvemaa
PUHKUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn