Kaljukits Tähtede seis on aasta esimeses kuus sulle tavatult soodne. Kuu loomine kohe 1. jaanuaril sinu tähtkujus, uuendusaldis Merkuuri ja intuitsiooni teritava Pluuto toetus on head märgid.

Keskendumisega pole vaeva, tahtejõud on maksimumis, ka saadab Jupiter alates täiskuuajast (16.1.) parasjagu head õnne, kui ajuti libedale jääle satud. Muutused, mis seotud juhtkonnavahetuse või mõne senise ärikompanjoni äralangemisega, manitsevad sündmusi teraselt jälgima, ent mitte neisse aktiivselt sekkuma. Lase asjadel kulgeda oma loogilist rada. Häid prognoose rahalise tuleviku suhtes aimub viimasel nädalal. Uus Kuu 30. jaanuaril (harv nähtus – kaks Kuu loomist ühes kalendrikuus!), neljapäevasel päeval, on samuti hea enne.Peresuhetel ja emotsioonidel hoiab silma peal peamiselt Pluuto, alates teisest nädalast Veenuse toetusel.  Kaljukits Tähtede seis on aasta esimeses kuus sulle tavatult soodne. Kuu loomine kohe 1. jaanuaril sinu tähtkujus, uuendusaldis Merkuuri ja intuitsiooni teritava Pluuto toetus on head märgid. web hosting services top

Jaanuarikuu horoskoop

Kaljukits
Tähtede seis on aasta esimeses kuus sulle tavatult soodne. Kuu loomine kohe 1. jaanuaril sinu tähtkujus, uuendusaldis Merkuuri ja intuitsiooni teritava Pluuto toetus on head märgid.

Jaanuarikuu horoskoop

Keskendumisega pole vaeva, tahtejõud on maksimumis, ka saadab Jupiter alates täiskuuajast (16.1.) parasjagu head õnne, kui ajuti libedale jääle satud. Muutused, mis seotud juhtkonnavahetuse või mõne senise ärikompanjoni äralangemisega, manitsevad sündmusi teraselt jälgima, ent mitte neisse aktiivselt sekkuma. Lase asjadel kulgeda oma loogilist rada. Häid prognoose rahalise tuleviku suhtes aimub viimasel nädalal. Uus Kuu 30. jaanuaril (harv nähtus – kaks Kuu loomist ühes kalendrikuus!), neljapäevasel päeval, on samuti hea enne.Peresuhetel ja emotsioonidel hoiab silma peal peamiselt Pluuto, alates teisest nädalast Veenuse toetusel. 

Kaljukits Tähtede seis on aasta esimeses kuus sulle tavatult soodne. Kuu loomine kohe 1. jaanuaril sinu tähtkujus, uuendusaldis Merkuuri ja intuitsiooni teritava Pluuto toetus on head märgid.
Jaanuarikuu horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Jaanuarikuu horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn