KAKSIKUD Oled tiivustatud oma eelmise kuu saavutustest, valmis Marsi ja Merkuuri turgutava hoole all täis tarmu ka edaspidi mäkke rühkima. Selleks muutub olustik järjest paremaks pärast Kuu loomist 8. juunil sinu tähtkujus.

Kui su töökorralduses midagi muutub, siis ikka paremuse poole: seniselt ametikohalt tõused kõrgemale ajutise asendajana (milles on alalisuse hõngu), äriajajana leiad kontakti uute, tegusate kompanjonidega. Eelviimasel nädalal sekkub korraks vaenulik Saturn, mis hoiatab sündmuste tagantkiirustamise ja liigse sinisilmsuse eest. Väldi läbimõtlemata tegutsemist, sest mõni konkurentidest on sulle võib-olla ämbrid juba valmis pannud!Veenuse ja Saturni vastastikused torked osutavad sellele, et pereelus on kõike. Mees naudib su värskendatud välimust, aga ära oma naiivsuses kujutle, et ta on lihtne ja ettearvatav nagu Pavlovi koer. Ta märkab, et lased enesele liig paljul meeldida isegi tema sõprade poolt. Kriitikat saad kuulda ka suurtelt lastelt, kes vihjavad su ei-tea-mitmendale-noorusele.  KAKSIKUD Oled tiivustatud oma eelmise kuu saavutustest, valmis Marsi ja Merkuuri turgutava hoole all täis tarmu ka edaspidi mäkke rühkima. Selleks muutub olustik järjest paremaks pärast Kuu loomist 8. juunil sinu tähtkujus. web hosting services top

Juuni horoskoop

KAKSIKUD
Oled tiivustatud oma eelmise kuu saavutustest, valmis Marsi ja Merkuuri turgutava hoole all täis tarmu ka edaspidi mäkke rühkima. Selleks muutub olustik järjest paremaks pärast Kuu loomist 8. juunil sinu tähtkujus.

Juuni horoskoop

Kui su töökorralduses midagi muutub, siis ikka paremuse poole: seniselt ametikohalt tõused kõrgemale ajutise asendajana (milles on alalisuse hõngu), äriajajana leiad kontakti uute, tegusate kompanjonidega. Eelviimasel nädalal sekkub korraks vaenulik Saturn, mis hoiatab sündmuste tagantkiirustamise ja liigse sinisilmsuse eest. Väldi läbimõtlemata tegutsemist, sest mõni konkurentidest on sulle võib-olla ämbrid juba valmis pannud!Veenuse ja Saturni vastastikused torked osutavad sellele, et pereelus on kõike. Mees naudib su värskendatud välimust, aga ära oma naiivsuses kujutle, et ta on lihtne ja ettearvatav nagu Pavlovi koer. Ta märkab, et lased enesele liig paljul meeldida isegi tema sõprade poolt. Kriitikat saad kuulda ka suurtelt lastelt, kes vihjavad su ei-tea-mitmendale-noorusele. 

KAKSIKUD Oled tiivustatud oma eelmise kuu saavutustest, valmis Marsi ja Merkuuri turgutava hoole all täis tarmu ka edaspidi mäkke rühkima. Selleks muutub olustik järjest paremaks pärast Kuu loomist 8. juunil sinu tähtkujus.
Juuni horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Juuni horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn