Ei ole oluline, milline sa välja näed. Tähtis on, mida teha oskad. On see müüt või tegelikkus?

Lihaleti taga toimetab toekas mees, kellele iga liigutus näib jõupingutusena. Eriti siis, kui pihku tuleb õngitseda lihakandik vitriini servast. See nõuab, et ta viskub rinnutsi letile, püüdes lühikeseks osutuvate kätega haarata kraami, mida ostja just parasjagu küsib. Lihtne toiming tähendab koormust, mis võtab hingeldama. Mees on suuruses, kus tavakaal tema numbreid enam ei näita. Suvise palavuse ajal, mil ülemäära higistama kipuvad ka temast kaks korda väiksemad inimesed, siriseb mööda mehe nahka higi nagu hommikune kaste. Võib ju mõelda, et näe, küll on end paksuks söönud, ent samavõrd võib meest olla tabanud mõni haigus, mis kehakaalu kontrollimatult kasvatab. Ilmselgelt püüab ta leti taga pakkuda parimat, aga tema kohmakad ja aeglased, loiule karule iseloomulikud liigutused ja nahalt eenduvad higipiisad – liiatigi, kui mõni neist juhtub lihakraamile kukkuma – just ei meelita. Võimaluse korral pöördutakse kellegi teise poole. Pool aastat hiljem meest enam lihaleti tagant ei leia. Võimalik, et ta toimetab klientide pilkidele suletud kaubasaalis. Ei ole oluline, milline sa välja näed. Tähtis on, mida teha oskad. On see müüt või tegelikkus? web hosting services top

Kaalul töö ja välimus

Tiina Lang

Ei ole oluline, milline sa välja näed. Tähtis on, mida teha oskad. On see müüt või tegelikkus?

Kaalul töö ja välimus

Lihaleti taga toimetab toekas mees, kellele iga liigutus näib jõupingutusena. Eriti siis, kui pihku tuleb õngitseda lihakandik vitriini servast. See nõuab, et ta viskub rinnutsi letile, püüdes lühikeseks osutuvate kätega haarata kraami, mida ostja just parasjagu küsib. Lihtne toiming tähendab koormust, mis võtab hingeldama. Mees on suuruses, kus tavakaal tema numbreid enam ei näita.

Suvise palavuse ajal, mil ülemäära higistama kipuvad ka temast kaks korda väiksemad inimesed, siriseb mööda mehe nahka higi nagu hommikune kaste. Võib ju mõelda, et näe, küll on end paksuks söönud, ent samavõrd võib meest olla tabanud mõni haigus, mis kehakaalu kontrollimatult kasvatab. Ilmselgelt püüab ta leti taga pakkuda parimat, aga tema kohmakad ja aeglased, loiule karule iseloomulikud liigutused ja nahalt eenduvad higipiisad – liiatigi, kui mõni neist juhtub lihakraamile kukkuma – just ei meelita. Võimaluse korral pöördutakse kellegi teise poole. Pool aastat hiljem meest enam lihaleti tagant ei leia. Võimalik, et ta toimetab klientide pilkidele suletud kaubasaalis.

Ei ole oluline, milline sa välja näed. Tähtis on, mida teha oskad. On see müüt või tegelikkus?
Kaalul töö ja välimus
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kaalul töö ja välimus
TULIPUNKT

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn