Kuivad, karedad ja punetavad käed võivad naist tema tegelikust east palju vanemana paista lasta. Ja kes seda siis tahaks!

1. Kaitsvad kindad Oma käte eest hoolitsev daam kannab kindaid sügisesest jahedusest kevadiste soojadeni. Kuigi igaüks teab, et külm tuul ja miinuskraadid panevad käed kiiresti punetama ja muudavad need karedaks, siis peamiselt autoga ringi liikujad kindaid eriti ei armasta. Kuid lühike viibimine talvekülmas, mis vaheldub autokonditsioneeri puhutava sooja ja kuiva õhuga, kaotab nahast vajaliku niiskuse kiiremini, kui oskame arvata. Köögis toimetades on soovitatav kanda kummikindaid, sama kehtib tolmuste ja mullaste tööde kohta. Lausa kohustuslik võiks see olla, kui võtate kodutöid tehes appi kanged puhastusvahendid. Kemikaalid eemaldavad nahalt kaitsva hüdrolipiidkihi, kuivatavad ning halvimal juhul põhjustavad ka põletushaavu. Kuivad, karedad ja punetavad käed võivad naist tema tegelikust east palju vanemana paista lasta. Ja kes seda siis tahaks! web hosting services top

Käed talvekülmas

Tekst: Karmen Tamme, foto: pildipank 123

Kuivad, karedad ja punetavad käed võivad naist tema tegelikust east palju vanemana paista lasta. Ja kes seda siis tahaks!

Käed talvekülmas
1. Kaitsvad kindad
Oma käte eest hoolitsev daam kannab kindaid sügisesest jahedusest kevadiste soojadeni. Kuigi igaüks teab, et külm tuul ja miinuskraadid panevad käed kiiresti punetama ja muudavad need karedaks, siis peamiselt autoga ringi liikujad kindaid eriti ei armasta. Kuid lühike viibimine talvekülmas, mis vaheldub autokonditsioneeri puhutava sooja ja kuiva õhuga, kaotab nahast vajaliku niiskuse kiiremini, kui oskame arvata.
Köögis toimetades on soovitatav kanda kummikindaid, sama kehtib tolmuste ja mullaste tööde kohta. Lausa kohustuslik võiks see olla, kui võtate kodutöid tehes appi kanged puhastusvahendid. Kemikaalid eemaldavad nahalt kaitsva hüdrolipiidkihi, kuivatavad ning halvimal juhul põhjustavad ka põletushaavu.
Kuivad, karedad ja punetavad käed võivad naist tema tegelikust east palju vanemana paista lasta. Ja kes seda siis tahaks!
Käed talvekülmas
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Käed talvekülmas
Alati ilus

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn