Iris Janvieri värske kevadkollektsiooni kleite proovis selga ilumaailmas tegutsev Katrin Pihela (34).

Messi “Ilu sõnum” projektijuhi ja kolme lapse ema Katrini elustiil on ülikiire: sageli tuleb tal kontorist otse mõnele vastuvõtule või õhtusöögile kiirustada. Suure Eesti disainerite loomingu austajana kannab ta meeleldi kodumaist moodi. Olgu need siis Marilin Sikkali, Diana Arno, Kirill Safonovi või Fashion Embassy rõivad. Katrini suur lemmik, eriti argipäevaks, on Iris Janvier. Kaubamärgi kvaliteetsed naturaalsed materjalid ja moodsad lahendused sobivad nii tööle kui ka pidulikule üritusele. Iris Janvieri peadisaineri Vera Lustina käe all valminud viimane kollektsioon on värviküllane – erksatest toonidest õrnade pastellideni välja, justkui vikerkaar show-room'is. Vera sõnul valmivad rõivad väikeseeriatena, kõige populaarsemaid mudeleid tehakse eri toonides ja materjalidest. Stiililt on riided soliidsed, väljapeetud, samas naiselikud ja mugavad. Iris Janvieri värske kevadkollektsiooni kleite proovis selga ilumaailmas tegutsev Katrin Pihela (34). web hosting services top

Kevadine vikerkaar

Tekst: Evely Kink, fotod: Dimitry Knut

Iris Janvieri värske kevadkollektsiooni kleite proovis selga ilumaailmas tegutsev Katrin Pihela (34).

Messi “Ilu sõnum” projektijuhi ja kolme lapse ema Katrini elustiil on ülikiire: sageli tuleb tal kontorist otse mõnele vastuvõtule või õhtusöögile kiirustada. Suure Eesti disainerite loomingu austajana kannab ta meeleldi kodumaist moodi. Olgu need siis Marilin Sikkali, Diana Arno, Kirill Safonovi või Fashion Embassy rõivad. Katrini suur lemmik, eriti argipäevaks, on Iris Janvier. Kaubamärgi kvaliteetsed naturaalsed materjalid ja moodsad lahendused sobivad nii tööle kui ka pidulikule üritusele.
Iris Janvieri peadisaineri Vera Lustina käe all valminud viimane kollektsioon on värviküllane – erksatest toonidest õrnade pastellideni välja, justkui vikerkaar show-room'is. Vera sõnul valmivad rõivad väikeseeriatena, kõige populaarsemaid mudeleid tehakse eri toonides ja materjalidest. Stiililt on riided soliidsed, väljapeetud, samas naiselikud ja mugavad.

Kevadine vikerkaar
Iris Janvieri värske kevadkollektsiooni kleite proovis selga ilumaailmas tegutsev Katrin Pihela (34).
Kevadine vikerkaar
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kevadine vikerkaar
DISAINER

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn