Elu pakub üllatusi, kuid sündmused pärast lähedase lahkumist veel enam. Eriti siis, kui on, mida jagada.

Mart ja Magda olid edukad talupidajad, kel oli üle 50 hektari maad, mida nad paari sulase abil harisid ja korras hoidsid. Mart oli lisaks taluperemehe ametile ka lugupeetud vallakodanik, mistõttu usaldasid inimesed talle vallavanema ameti. Tollal olid pered väga lasterikkad, Marti ja Magdat aga õnnistati ainult kahe pojaga, kellest Vladimir ehk Volli oli minu isa. Kui Vene okupatsioon algas, olid ka Mart ja Magda sunnitud oma kaunikesest kodutalust lahkuma. Nad pagendasid end koos lastega ise, et mitte kui kulakud Siberisse sattuda. Aastate pärast, kui küüditamisoht oli möödas, naasid nad kodutallu. Loomulikult ei andnud nõukogude võim neile tagasi maid ega metsi, küll aga said nad õnneliku juhuse tõttu asuda taas elama oma endisesse kodumajja. Elu pakub üllatusi, kuid sündmused pärast lähedase lahkumist veel enam. Eriti siis, kui on, mida jagada. web hosting services top

Kingitus võõrale

Monika Rehepapp

Elu pakub üllatusi, kuid sündmused pärast lähedase lahkumist veel enam. Eriti siis, kui on, mida jagada.

Kingitus võõrale

Mart ja Magda olid edukad talupidajad, kel oli üle 50 hektari maad, mida nad paari sulase abil harisid ja korras hoidsid. Mart oli lisaks taluperemehe ametile ka lugupeetud vallakodanik, mistõttu usaldasid inimesed talle vallavanema ameti. Tollal olid pered väga lasterikkad, Marti ja Magdat aga õnnistati ainult kahe pojaga, kellest Vladimir ehk Volli oli minu isa.
Kui Vene okupatsioon algas, olid ka Mart ja Magda sunnitud oma kaunikesest kodutalust lahkuma. Nad pagendasid end koos lastega ise, et mitte kui kulakud Siberisse sattuda. Aastate pärast, kui küüditamisoht oli möödas, naasid nad kodutallu. Loomulikult ei andnud nõukogude võim neile tagasi maid ega metsi, küll aga said nad õnneliku juhuse tõttu asuda taas elama oma endisesse kodumajja.

Elu pakub üllatusi, kuid sündmused pärast lähedase lahkumist veel enam. Eriti siis, kui on, mida jagada.
Kingitus võõrale
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kingitus võõrale
TULIPUNKT

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn