Perefirma on nagu tihe kangas, kus töö on lõimunud elustiili ja hobidega, sidudes töö- ja eraelu üheks. Näilises vabaduses peituvad kammitsad, mis kujundavad argirütmi.

"Teil on nii oivaline võimalus tegutseda koos, ajada oma firma asju! Mõtle, kuidas see teid ühendab," ütleb üks sõbranna teisele. "Saate teineteisega pidevalt koos olla. Kahju, et meil mehega ühist ettevõtmist ei ole." Jah, kui kumbki töötab eri asutuses, võib ühist aega nappida, aga olles mehe-naise ühisfirmas, võib teineteisega olemist ka liiast saada, sest midagi muud ei pruugi päevakavva mahtuda. Päevad läbi teed tööd, õhtusöögi ajal arutad tööküsimusi ja tegevuskavasid. Oma ettevõtte käekäigule mõeldes uinud, otsides unes lahendusi päeval kerkinud probleemidele, ja üles ärgates oled jälle sama teemaga seotud nagu kergpaat kai küljes, mis igatseb küll merele, aga on köidikuis. Olles ühiselt ettevõtlust alustanud, tuleb mis tahes vastutuul pärituuleks pöörata ja kurss avamerele võtta, et tulevikus oleks pisut vabadust ja lahedamat olemist. Lihtne see ei ole, üllatusi jagub. Ka teineteises. Koos võib olla elatud paarina üksjagu aastaid, aga hakates ajama ühist äri, võib kumbki leida teises omadusi ja jooni, mis seni on nagu tiheda põõsa alune umbrohi varjus püsinud. Seda sugugi mitte ainult halvas, vaid ka heas. Oma pereäris tuleb osata püsida paarisrakendis justkui nõrkematud härjad künnivaol, liikudes samas rütmis ja toetades alateadlikult teineteist, kui üks peaks väsima. Vastandid siin ei tõmbu, vaid tõukuvad. Kui palju energiat ja aega üks perefirma nõuab, teavad vaid need, kes seda kogenud. Nagu sedagi, kuivõrd see vastastikku seob ja mõjutab. Ja ühiselt alustada tasub juhul, kui suhted toimivad, eesmärgid on selged ja sarnased. Perefirma on nagu tihe kangas, kus töö on lõimunud elustiili ja hobidega, sidudes töö- ja eraelu üheks. Näilises vabaduses peituvad kammitsad, mis kujundavad argirütmi. web hosting services top

Kõik ühes

TIINA LANG

Perefirma on nagu tihe kangas, kus töö on lõimunud elustiili ja hobidega, sidudes töö- ja eraelu üheks. Näilises vabaduses peituvad kammitsad, mis kujundavad argirütmi.


Kõik ühes

"Teil on nii oivaline võimalus tegutseda koos, ajada oma firma asju! Mõtle, kuidas see teid ühendab," ütleb üks sõbranna teisele. "Saate teineteisega pidevalt koos olla. Kahju, et meil mehega ühist ettevõtmist ei ole." Jah, kui kumbki töötab eri asutuses, võib ühist aega nappida, aga olles mehe-naise ühisfirmas, võib teineteisega olemist ka liiast saada, sest midagi muud ei pruugi päevakavva mahtuda. Päevad läbi teed tööd, õhtusöögi ajal arutad tööküsimusi ja tegevuskavasid. Oma ettevõtte käekäigule mõeldes uinud, otsides unes lahendusi päeval kerkinud probleemidele, ja üles ärgates oled jälle sama teemaga seotud nagu kergpaat kai küljes, mis igatseb küll merele, aga on köidikuis.
Olles ühiselt ettevõtlust alustanud, tuleb mis tahes vastutuul pärituuleks pöörata ja kurss avamerele võtta, et tulevikus oleks pisut vabadust ja lahedamat olemist. Lihtne see ei ole, üllatusi jagub. Ka teineteises. Koos võib olla elatud paarina üksjagu aastaid, aga hakates ajama ühist äri, võib kumbki leida teises omadusi ja jooni, mis seni on nagu tiheda põõsa alune umbrohi varjus püsinud. Seda sugugi mitte ainult halvas, vaid ka heas. Oma pereäris tuleb osata püsida paarisrakendis justkui nõrkematud härjad künnivaol, liikudes samas rütmis ja toetades alateadlikult teineteist, kui üks peaks väsima. Vastandid siin ei tõmbu, vaid tõukuvad. Kui palju energiat ja aega üks perefirma nõuab, teavad vaid need, kes seda kogenud. Nagu sedagi, kuivõrd see vastastikku seob ja mõjutab. Ja ühiselt alustada tasub juhul, kui suhted toimivad, eesmärgid on selged ja sarnased.

Perefirma on nagu tihe kangas, kus töö on lõimunud elustiili ja hobidega, sidudes töö- ja eraelu üheks. Näilises vabaduses peituvad kammitsad, mis kujundavad argirütmi.
Kõik ühes
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kõik ühes
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn