Oma ajaloolises vanalinnamajas läheb kodurestorani ja ¹ampanjatoa omanik Beatrice Fenice (44) ka talvel õuest läbi, kui soovib kööki või du¹i alla minna.

Aastaid tagasi uut elupaika otsides teadis Beatrice, et see peab olema koht, kus saab ka restorani pidada. Mõttes oli küll mõni põnev korter, kuid sattus nii, et koduks sai 14. sajandist pärit vanalinnamaja kõigi oma kiiksude ja iseärasustega. "Suur ta ei ole, paarsada ruutu koos keldriga, ka köök, saun ja duširuum on keldris," räägib perenaine. "Sellega seoses käime aastaringselt kahe korruse vahet läbi õue, iga ilmaga. Maja ühendab ainult välitrepp ja muinsuskaitse seda muuta ei luba." Sisse kolides oli aga hea tunne. Tegemist on endise budakojaga, mille taastas varemetest üks välismaa budist. Kuna mungad majas mediteerisid ja oma rituaale läbi viisid, tundub see väga puhas, helge ja koormata. Ja erinevalt Beatrice'i eelmistest elukohtadest Sulevimäel ka ei kummita. Varem elas pere ise ülemisel korrusel ning all võõrustati kodurestorani nAnO külalisi, nüüd on just esimene korrus privaatne ja ülal käivad seltskonnad mullijooki ja maitsvaid roogasid mekkimas ning kõikmõeldavaid üritusi pidamas. Mulli näol on nüüd vähemasti koht, kus saab ilma tervet pudelit ostmata proovida rohkem kui üht-kaht šampanjat. Inimesed tunnevad end hästi ja jäävad kohe pikemaks istuma. Suviti teevad nad seda õitesse uppuvas kitsukeses hoovis, kus on toimunud isegi klaverikontserte! Siiani näib uskumatu, kuidas sai Estonia klaver hoovi toodud. Oma ajaloolises vanalinnamajas läheb kodurestorani ja ¹ampanjatoa omanik Beatrice Fenice (44) ka talvel õuest läbi, kui soovib kööki või du¹i alla minna. web hosting services top

Kõike muud kui tavaline

Monica Raud

Oma ajaloolises vanalinnamajas läheb kodurestorani ja ¹ampanjatoa omanik Beatrice Fenice (44) ka talvel õuest läbi, kui soovib kööki või du¹i alla minna.

Kõike muud kui tavaline

Aastaid tagasi uut elupaika otsides teadis Beatrice, et see peab olema koht, kus saab ka restorani pidada. Mõttes oli küll mõni põnev korter, kuid sattus nii, et koduks sai 14. sajandist pärit vanalinnamaja kõigi oma kiiksude ja iseärasustega. "Suur ta ei ole, paarsada ruutu koos keldriga, ka köök, saun ja duširuum on keldris," räägib perenaine. "Sellega seoses käime aastaringselt kahe korruse vahet läbi õue, iga ilmaga. Maja ühendab ainult välitrepp ja muinsuskaitse seda muuta ei luba." Sisse kolides oli aga hea tunne. Tegemist on endise budakojaga, mille taastas varemetest üks välismaa budist. Kuna mungad majas mediteerisid ja oma rituaale läbi viisid, tundub see väga puhas, helge ja koormata. Ja erinevalt Beatrice'i eelmistest elukohtadest Sulevimäel ka ei kummita.

Varem elas pere ise ülemisel korrusel ning all võõrustati kodurestorani nAnO külalisi, nüüd on just esimene korrus privaatne ja ülal käivad seltskonnad mullijooki ja maitsvaid roogasid mekkimas ning kõikmõeldavaid üritusi pidamas. Mulli näol on nüüd vähemasti koht, kus saab ilma tervet pudelit ostmata proovida rohkem kui üht-kaht šampanjat. Inimesed tunnevad end hästi ja jäävad kohe pikemaks istuma. Suviti teevad nad seda õitesse uppuvas kitsukeses hoovis, kus on toimunud isegi klaverikontserte! Siiani näib uskumatu, kuidas sai Estonia klaver hoovi toodud.

Oma ajaloolises vanalinnamajas läheb kodurestorani ja ¹ampanjatoa omanik Beatrice Fenice (44) ka talvel õuest läbi, kui soovib kööki või du¹i alla minna.
Kõike muud kui tavaline
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kõike muud kui tavaline
KÜLAS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn