Hiiumaa juurtega Katrin Kivi (46), Eesti suursaadik Taani Kuningriigis, naudib ootusärevust, mis kaasneb iga mõne aasta tagant muutuva ametikohaga.

Milliste tunnetega alustasite kaks aastat tagasi tööd suursaadikuna – kumba oli rohkem, kas rõõmsat ärevust või kõhedust eelseisva ees?Kindlasti rõõmsat ärevust, mulle meeldivad uued väljakutsed. Iga paari-kolme aasta tagant vahetame me, diplomaadid, ametit ja võib öelda, et isegi vajame seda tööalase vormi säilitamiseks. Kuna alustasin oma avaliku teenistuse karjääri juba 1991. aastal, kui Eesti taasiseseisvus, olen üks neist õnnelikest, kes on algusest saati asja juures olnud. Enne Taani asumist töötasin välisministeeriumis Euroopa Liidu osakonnas büroodirektorina, kuid suursaadiku tööks andis parima ettevalmistuse Pariis, kus ma aastatel 2005–2009 olin Eesti saatkonna asejuht.Eesti ja Taani vahelised suhted on õnneks suurepärased ja ainult rõõm on esindada Eestit riigis, mis on meile nii lähedane ja sõbralik. Pärast kolimist asub Eesti saatkond kuningannale päris lähedal. Eesti lipp jääb kõikide turistide fotodele, kes liiguvad marmorkiriku ja Amalienborgi palee vahel. Olen isegi kuulnud inimesi omavahel arutlemas ja lapsi vanematelt aru pärimas, mis riigi lipp see on. Vahel olen neile ise vastanud.Saaremaa rahvarõivastega kuningliku pere uue aasta vastuvõtul Christiansborgi lossis. Hiiumaa juurtega Katrin Kivi (46), Eesti suursaadik Taani Kuningriigis, naudib ootusärevust, mis kaasneb iga mõne aasta tagant muutuva ametikohaga. web hosting services top

Kopenhaagenis, Eestit esindades

TEKST: MONICA RAUD, FOTOD: MONICA RAUD, KELD NAVNTOFT JA JENS NØRGAARD LARSEN/SCANPIX, ERAKOGU

Hiiumaa juurtega Katrin Kivi (46), Eesti suursaadik Taani Kuningriigis, naudib ootusärevust, mis kaasneb iga mõne aasta tagant muutuva ametikohaga.

Milliste tunnetega alustasite kaks aastat tagasi tööd suursaadikuna – kumba oli rohkem, kas rõõmsat ärevust või kõhedust eelseisva ees?Kindlasti rõõmsat ärevust, mulle meeldivad uued väljakutsed. Iga paari-kolme aasta tagant vahetame me, diplomaadid, ametit ja võib öelda, et isegi vajame seda tööalase vormi säilitamiseks. Kuna alustasin oma avaliku teenistuse karjääri juba 1991. aastal, kui Eesti taasiseseisvus, olen üks neist õnnelikest, kes on algusest saati asja juures olnud. Enne Taani asumist töötasin välisministeeriumis Euroopa Liidu osakonnas büroodirektorina, kuid suursaadiku tööks andis parima ettevalmistuse Pariis, kus ma aastatel 2005–2009 olin Eesti saatkonna asejuht.Eesti ja Taani vahelised suhted on õnneks suurepärased ja ainult rõõm on esindada Eestit riigis, mis on meile nii lähedane ja sõbralik. Pärast kolimist asub Eesti saatkond kuningannale päris lähedal. Eesti lipp jääb kõikide turistide fotodele, kes liiguvad marmorkiriku ja Amalienborgi palee vahel. Olen isegi kuulnud inimesi omavahel arutlemas ja lapsi vanematelt aru pärimas, mis riigi lipp see on. Vahel olen neile ise vastanud.

Kopenhaagenis, Eestit esindades
Saaremaa rahvarõivastega kuningliku pere uue aasta vastuvõtul Christiansborgi lossis.
Hiiumaa juurtega Katrin Kivi (46), Eesti suursaadik Taani Kuningriigis, naudib ootusärevust, mis kaasneb iga mõne aasta tagant muutuva ametikohaga.
Kopenhaagenis, Eestit esindades
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Kopenhaagenis, Eestit esindades
VÄLISMAAL

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn