Miks me näeme mõnd unenägu ikka ja jälle ning kuidas sellest lahti saada?

Igal õhtul, kui uinume, jätame välise maailma ja langeme oma sisemisse maailma. Enamasti näeme kõik unenägusid, isegi kui neist midagi meelde ei jää. Ilmselt on enamik meist näinud ka mõnd und, milles on juba kord või palju kordi varem viibinud. Korduvad uned on tähtsad mõista, kuna nad on sõnumid meilt endilt meile endile, alateadvuselt teadvusele. Kuid nende sõnumit me ei "kuule": see on nagu hakitud telefonikõne, millest vaid osa on arusaadav. Ühesugused uned võivad uuesti ja uuesti ilmuda lühikese aja või lausa kogu elu jooksul. Ennemini kui iga öö korduvad samad unenäod umbes kuu tagant või pikemagi vahega. Unenägu kordub, kuni une nägija teadvuses toimub muutus. Miks me näeme mõnd unenägu ikka ja jälle ning kuidas sellest lahti saada? web hosting services top

Korduvate unenägude paine

Tekst: Monica Raud Illustratsioon: Kaisa Kuusik

Miks me näeme mõnd unenägu ikka ja jälle ning kuidas sellest lahti saada?

Korduvate unenägude paine

Igal õhtul, kui uinume, jätame välise maailma ja langeme oma sisemisse maailma. Enamasti näeme kõik unenägusid, isegi kui neist midagi meelde ei jää. Ilmselt on enamik meist näinud ka mõnd und, milles on juba kord või palju kordi varem viibinud. Korduvad uned on tähtsad mõista, kuna nad on sõnumid meilt endilt meile endile, alateadvuselt teadvusele. Kuid nende sõnumit me ei "kuule": see on nagu hakitud telefonikõne, millest vaid osa on arusaadav.

Ühesugused uned võivad uuesti ja uuesti ilmuda lühikese aja või lausa kogu elu jooksul. Ennemini kui iga öö korduvad samad unenäod umbes kuu tagant või pikemagi vahega. Unenägu kordub, kuni une nägija teadvuses toimub muutus.

Miks me näeme mõnd unenägu ikka ja jälle ning kuidas sellest lahti saada?
Korduvate unenägude paine
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Korduvate unenägude paine
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn