Tore, kui külalised tulevad. Veel parem, kui ära lähevad. Aga kui ei lähe? Või veel hullem, kui ei tulegi keegi külla?

Mõni kodu on mitu korda nädalas sõpradest tulvil, teise ei jõuta kunagi. Mõni käib ise muudkui teiste juures, aga vingerdab võõrustamisest osavalt kõrvale. Ei viitsi küpsetada, kraamida ja võõraid lapsi kantseldada. Teine poeks või nahast välja, et keegi ainult tuleks. Kolmas ei taha külalisi nähagi. Sisustuspoe juhataja Hanna Lend (36) on tabanud ennast remondi või ehitamise kavandamisel sageli mõttelt: peab tegema avarama, et külalised ka ära mahuks. Näiteks kaalus ta pikalt, mitu inimest peaks mahtuma saunalavale ja kui suur peaks olema söögilaud. “Ootan vist külalisi rohkem, kui neid tegelikult käib.” Hannale tundub vahel isegi, nagu ei tahetaks tema juurde tulla. “Vihale ajab, kui kõik muudkui lubavad ja lubavad, aga kunagi kohale ei jõua!”  Tore, kui külalised tulevad. Veel parem, kui ära lähevad. Aga kui ei lähe? Või veel hullem, kui ei tulegi keegi külla? web hosting services top

Külla ja külas

Tekst: Anne Prommik, fotod: Terje Lepp, Marin Sild

Tore, kui külalised tulevad. Veel parem, kui ära lähevad. Aga kui ei lähe? Või veel hullem, kui ei tulegi keegi külla?

Külla ja külas

Mõni kodu on mitu korda nädalas sõpradest tulvil, teise ei jõuta kunagi. Mõni käib ise muudkui teiste juures, aga vingerdab võõrustamisest osavalt kõrvale. Ei viitsi küpsetada, kraamida ja võõraid lapsi kantseldada. Teine poeks või nahast välja, et keegi ainult tuleks. Kolmas ei taha külalisi nähagi.
Sisustuspoe juhataja Hanna Lend (36) on tabanud ennast remondi või ehitamise kavandamisel sageli mõttelt: peab tegema avarama, et külalised ka ära mahuks. Näiteks kaalus ta pikalt, mitu inimest peaks mahtuma saunalavale ja kui suur peaks olema söögilaud. “Ootan vist külalisi rohkem, kui neid tegelikult käib.” Hannale tundub vahel isegi, nagu ei tahetaks tema juurde tulla. “Vihale ajab, kui kõik muudkui lubavad ja lubavad, aga kunagi kohale ei jõua!” 

Tore, kui külalised tulevad. Veel parem, kui ära lähevad. Aga kui ei lähe? Või veel hullem, kui ei tulegi keegi külla?
Külla ja külas
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Külla ja külas
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn