Kui side lilledega tekib, siis see jääb, püsides nagu hääbumatu armastus, on kogenud Kalev SPA veekeskuse müügi- ja turundusdirektor Meeli Eelmaa (42).

Kord nädalas ruttab Meeli pärast oma põhitööd Eesti Floristikakooli, mõeldes kiirkäigul, millele ta eelootavas tunnis täpsemalt keskendub. “Rahunen oma päristööpäevast ja tunnen end hästi,” sõnab ta. Nähes, mida õpilased on tundidega valmis saanud, muutub ta meel rõõmsaks, sest “oled suutnud midagi anda”, kuigi koju jõuab ta tavaliselt alles poole kümne ajal õhtul. “Tund on nagu väike padjaklubi: kõik nokitsevad. Aga iga inimese tööle anname ausat tagasisidet. Piitsaandmine käib läbi kiituse, sest igaüks on ära teeninud ka suure pai.” Ühte õhtusse on koondatud kolm akadeemilist tundi. Lisaks õpetab Meeli paar korda kuus ka nädalavahetusel ja siis sõidavad õpilased kohale juba kaugemalt, kaks neist koguni Soomest. “Proovin nendega oma poolvigases soome keeles suhelda,” nimetab floristikaõpetaja, soovides olla vastutulelik ja toetav. Ta teab, et hea õpetaja õpetab hästi. Väga hea õpetaja õpetab nii, et teda kiidetakse ja mäletatakse. Suurepärane õpetaja innustab. Kõige toredam on Meeli arvates tulemus, kui õpilane hakkab tööle floristina. Kui side lilledega tekib, siis see jääb, püsides nagu hääbumatu armastus, on kogenud Kalev SPA veekeskuse müügi- ja turundusdirektor Meeli Eelmaa (42). web hosting services top

Lilleline hobi

Tiina Lang

Kui side lilledega tekib, siis see jääb, püsides nagu hääbumatu armastus, on kogenud Kalev SPA veekeskuse müügi- ja turundusdirektor Meeli Eelmaa (42).

Lilleline hobi

Kord nädalas ruttab Meeli pärast oma põhitööd Eesti Floristikakooli, mõeldes kiirkäigul, millele ta eelootavas tunnis täpsemalt keskendub. “Rahunen oma päristööpäevast ja tunnen end hästi,” sõnab ta. Nähes, mida õpilased on tundidega valmis saanud, muutub ta meel rõõmsaks, sest “oled suutnud midagi anda”, kuigi koju jõuab ta tavaliselt alles poole kümne ajal õhtul. “Tund on nagu väike padjaklubi: kõik nokitsevad. Aga iga inimese tööle anname ausat tagasisidet. Piitsaandmine käib läbi kiituse, sest igaüks on ära teeninud ka suure pai.” Ühte õhtusse on koondatud kolm akadeemilist tundi. Lisaks õpetab Meeli paar korda kuus ka nädalavahetusel ja siis sõidavad õpilased kohale juba kaugemalt, kaks neist koguni Soomest. “Proovin nendega oma poolvigases soome keeles suhelda,” nimetab floristikaõpetaja, soovides olla vastutulelik ja toetav. Ta teab, et hea õpetaja õpetab hästi. Väga hea õpetaja õpetab nii, et teda kiidetakse ja mäletatakse. Suurepärane õpetaja innustab. Kõige toredam on Meeli arvates tulemus, kui õpilane hakkab tööle floristina.

Kui side lilledega tekib, siis see jääb, püsides nagu hääbumatu armastus, on kogenud Kalev SPA veekeskuse müügi- ja turundusdirektor Meeli Eelmaa (42).
Lilleline hobi
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Lilleline hobi
AEG ISEENDALE

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn