Kel sirged juuksed, soovib lokke, ja kel krussis, tahab neid sirgendada. Kuidas ja milliseid vahendeid kasutada?

Kas oled unistanud reklaamidest või moeajakirjadest nähtud sirgetest ja voogavatest juustest või kaunilt keerduvate kiharatega lokipahmakast, kuid lõpptulemus kipub kõrgendatud nõudmistele alla jääma? Šampoonidest ja palsamitest, mis lubavad juuksed sirgeks või lokki teha, pole justkui erilist abi ning pelgalt viimistlusvahendeid kasutades jääb tulemus ikka kesiseks? Lahendus peitub õigete toodete, abivahendite ja tehnikate kombinatsioonis, millele vahel lisandub professionaalne abi juuksurisalongis. Juuksed sirgeks koduste vahenditega Olenevalt juuste pikkusest ja paksusest võib kodune sirgendamine olla aeganõudev, aga see-eest taskukohasem. Selleks on vaja kõrge kuumusega fööni, sirgestusplaate, suurt ümmargust harja (nagu juuksuritel salongides), head sirgendavat toodet ja seerumit siledaks, läikivaks lõppviimistluseks. Paremad on keraamilise kattega sirgestusplaadid, sest need libisevad juustel kõige paremini, kuumenevad kiiresti ja on kerged. Kel sirged juuksed, soovib lokke, ja kel krussis, tahab neid sirgendada. Kuidas ja milliseid vahendeid kasutada? web hosting services top

Lokkis või sirged?

Karmen Tamme

Kel sirged juuksed, soovib lokke, ja kel krussis, tahab neid sirgendada. Kuidas ja milliseid vahendeid kasutada?

Lokkis või sirged?

Kas oled unistanud reklaamidest või moeajakirjadest nähtud sirgetest ja voogavatest juustest või kaunilt keerduvate kiharatega lokipahmakast, kuid lõpptulemus kipub kõrgendatud nõudmistele alla jääma? Šampoonidest ja palsamitest, mis lubavad juuksed sirgeks või lokki teha, pole justkui erilist abi ning pelgalt viimistlusvahendeid kasutades jääb tulemus ikka kesiseks? Lahendus peitub õigete toodete, abivahendite ja tehnikate kombinatsioonis, millele vahel lisandub professionaalne abi juuksurisalongis.


Juuksed sirgeks koduste vahenditega

Olenevalt juuste pikkusest ja paksusest võib kodune sirgendamine olla aeganõudev, aga see-eest taskukohasem. Selleks on vaja kõrge kuumusega fööni, sirgestusplaate, suurt ümmargust harja (nagu juuksuritel salongides), head sirgendavat toodet ja seerumit siledaks, läikivaks lõppviimistluseks.

Paremad on keraamilise kattega sirgestusplaadid, sest need libisevad juustel kõige paremini, kuumenevad kiiresti ja on kerged.

Kel sirged juuksed, soovib lokke, ja kel krussis, tahab neid sirgendada. Kuidas ja milliseid vahendeid kasutada?
Lokkis või sirged?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Lokkis või sirged?
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn