Eesti naiste hoiakud on muutunud. Ja muutuvad veelgi. Iseennast ja oma elu enam väärtustavaks. Nii nagu Põhjamaades ja Lääne-Euroopas kombeks. Sinu ainukordne elu ja see, kuidas seda elad, on aina tähtsam.

Aliquam faucibus nulla eget tellus sagittis malesuada. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Quisque et enim leo, sit amet gravida lorem. Aliquam faucibus nulla eget tellus sagittis malesuada. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus! Loobumise mõtteviis: “Ah, mis ma ikka, pole mulle vaja...” taandub, sest üha vähem ollakse valmis elama põhimõtte järgi, et kõikide teiste vajadused on alati olulisemad kui sinu omad ning hooliva naisena peaksid jätma oma mina ja soovid tagaplaanile. Iseäranis siis, kui sul on lapsed ja pere, sest nende tahtmised joonistuvad justkui seljataguse päikese varjuks, mis paratamatult enne sind liigub.           test tewst dfsfsf dsdfsfsfsdf sdfsfdsf sdfsdfs test sdfsfsdffds sdsfsdfsdf dsfsf sdfsfsf Eesti naiste hoiakud on muutunud. Ja muutuvad veelgi. Iseennast ja oma elu enam väärtustavaks. Nii nagu Põhjamaades ja Lääne-Euroopas kombeks. Sinu ainukordne elu ja see, kuidas seda elad, on aina tähtsam. web hosting services top

Mari – kellele ja milleks?

Tekst: Tiina Lang, fotod: Marin Sild 27. sept. 2012

Eesti naiste hoiakud on muutunud. Ja muutuvad veelgi. Iseennast ja oma elu enam väärtustavaks. Nii nagu Põhjamaades ja Lääne-Euroopas kombeks. Sinu ainukordne elu ja see, kuidas seda elad, on aina tähtsam.

Aliquam faucibus nulla eget tellus sagittis malesuada. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.
Quisque et enim leo, sit amet gravida lorem. Aliquam faucibus nulla eget tellus sagittis malesuada. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.
Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus! Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!Küll see on ilus!

Loobumise mõtteviis: “Ah, mis ma ikka, pole mulle vaja...” taandub, sest üha vähem ollakse valmis elama põhimõtte järgi, et kõikide teiste vajadused on alati olulisemad kui sinu omad ning hooliva naisena peaksid jätma oma mina ja soovid tagaplaanile. Iseäranis siis, kui sul on lapsed ja pere, sest nende tahtmised joonistuvad justkui seljataguse päikese varjuks, mis paratamatult enne sind liigub.

 

 

 

 

 

test tewst

dfsfsf dsdfsfsfsdf sdfsfdsf sdfsdfs

test sdfsfsdffds sdsfsdfsdf

dsfsf sdfsfsf

Eesti naiste hoiakud on muutunud. Ja muutuvad veelgi. Iseennast ja oma elu enam väärtustavaks. Nii nagu Põhjamaades ja Lääne-Euroopas kombeks. Sinu ainukordne elu ja see, kuidas seda elad, on aina tähtsam.
Mari – kellele ja milleks?
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Mari – kellele ja milleks?
JUHTKIRI

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn