Jäär Kevadkuu esimene kolmandik kulgeb asjaliku Uraani mõjuväljas rahulikult. Aktiivseteks kontaktideks pole vajadust, võid kulutada aega, et koguda hoogu otsustavamaks tegutsemiseks.

Selle algust tähistab 12. märts, mil Marss on sinu tähtkujus ja vast loodud Kuu sealtsamast kasvama hakkab. Kui oled ettevõtja, siis ootab sind tähtis ja uusi ärisidemeid tõotav reis, mille tulemused sissetulekut positiivselt mõjutavad. Alates täiskuust (27.3.) manitsevad sinu tähtkuju läbivad Veenus ja Marss hoogu maha võtma. Nüüd pühendu saavutuste süstematiseerimisele ja analüüsile, sest edu oleneb sellest, kui läbimõeldult jätkad. Uraan mõjub rahustavalt ka suhetele partneriga. Kired on parajalt sordiini all ka seetõttu, et kaasalgi tuleb vahel pikemalt kodust eemal olla. Üksiku Jäärana muutud Veenuse mõjul küll aina romantilisemaks, aga värskele tuttavale ära oma südamesse vabapääset kingi. Jäär Kevadkuu esimene kolmandik kulgeb asjaliku Uraani mõjuväljas rahulikult. Aktiivseteks kontaktideks pole vajadust, võid kulutada aega, et koguda hoogu otsustavamaks tegutsemiseks. web hosting services top

Märtsi horoskoop

Jäär
Kevadkuu esimene kolmandik kulgeb asjaliku Uraani mõjuväljas rahulikult. Aktiivseteks kontaktideks pole vajadust, võid kulutada aega, et koguda hoogu otsustavamaks tegutsemiseks.

Märtsi horoskoop

Selle algust tähistab 12. märts, mil Marss on sinu tähtkujus ja vast loodud Kuu sealtsamast kasvama hakkab. Kui oled ettevõtja, siis ootab sind tähtis ja uusi ärisidemeid tõotav reis, mille tulemused sissetulekut positiivselt mõjutavad. Alates täiskuust (27.3.) manitsevad sinu tähtkuju läbivad Veenus ja Marss hoogu maha võtma. Nüüd pühendu saavutuste süstematiseerimisele ja analüüsile, sest edu oleneb sellest, kui läbimõeldult jätkad.
Uraan mõjub rahustavalt ka suhetele partneriga. Kired on parajalt sordiini all ka seetõttu, et kaasalgi tuleb vahel pikemalt kodust eemal olla. Üksiku Jäärana muutud Veenuse mõjul küll aina romantilisemaks, aga värskele tuttavale ära oma südamesse vabapääset kingi.

Jäär Kevadkuu esimene kolmandik kulgeb asjaliku Uraani mõjuväljas rahulikult. Aktiivseteks kontaktideks pole vajadust, võid kulutada aega, et koguda hoogu otsustavamaks tegutsemiseks.
Märtsi horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Märtsi horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn