Pille ja Urmas Liivo kodu Kiilis on ilmekas näide, kuidas tühjale kohale saab rajada hubase kodu unelmate aiaga. See julge värvilahendusega kodu on pilgupüüdja juba eemalt, enne väravast sisseastumist.

Ent saabujat tervitab ka taimevaibaga kaetud nurgake tänava ääres, väljaspool hekke ja piirdeid, nagu märk sellest, et pererahvas ei taha kogu ilu kiivalt endale hoida. Seda kaunidust märkasid ka perekonna tuttavad, kes paarile konkursi Kodu Kauniks ¾ürii ukse taha saatsid. Loo kirjutamise ajaks oli teada kuulumine 12 finalisti hulka. Õigupoolest on see neil juba teine tunnustust pälvinud aed ‒ 2005. aastal pärjati eelmine elukoht Harjumaa kauneima kodu tiitliga. Kui värvikirevus kõrvale jätta, hämmastab miljöö, mille hakkajad abikaasad on suutnud luua oma 1600 ruutmeetri suurusele tasasele maalapile. Pille ja Urmas Liivo kodu Kiilis on ilmekas näide, kuidas tühjale kohale saab rajada hubase kodu unelmate aiaga. See julge värvilahendusega kodu on pilgupüüdja juba eemalt, enne väravast sisseastumist. web hosting services top

Muinasjutumaa uusasumis

Tekst ja fotod: Katrin Press

Pille ja Urmas Liivo kodu Kiilis on ilmekas näide, kuidas tühjale kohale saab rajada hubase kodu unelmate aiaga.

See julge värvilahendusega kodu on pilgupüüdja juba eemalt, enne väravast sisseastumist.

Ent saabujat tervitab ka taimevaibaga kaetud nurgake tänava ääres, väljaspool hekke ja piirdeid, nagu märk sellest, et pererahvas ei taha kogu ilu kiivalt endale hoida.
Seda kaunidust märkasid ka perekonna tuttavad, kes paarile konkursi Kodu Kauniks ¾ürii ukse taha saatsid. Loo kirjutamise ajaks oli teada kuulumine 12 finalisti hulka. Õigupoolest on see neil juba teine tunnustust pälvinud aed ‒ 2005. aastal pärjati eelmine elukoht Harjumaa kauneima kodu tiitliga.
Kui värvikirevus kõrvale jätta, hämmastab miljöö, mille hakkajad abikaasad on suutnud luua oma 1600 ruutmeetri suurusele tasasele maalapile.
Muinasjutumaa uusasumis
Pille ja Urmas Liivo kodu Kiilis on ilmekas näide, kuidas tühjale kohale saab rajada hubase kodu unelmate aiaga. See julge värvilahendusega kodu on pilgupüüdja juba eemalt, enne väravast sisseastumist.
Muinasjutumaa uusasumis
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Muinasjutumaa uusasumis
AIAFRIIK

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn