Tallinna Rahvusvahelises Naisteklubis, mis on koos käinud juba 21 aastat, õpitakse Eestit tundma ja panustatakse usinalt heategevusse.

Peagi pärast Eesti taasiseseisvumist ühendasid jõud neli naist ning lõid Tallinnas rahvusvahelise naisteklubi. Et klubi on mõeldud ennekõike ajutiselt Eestis elavatele naistele, muutub liikmeskond kogu aeg, kuid tänaseks on see saavutanud senise rekordi: 85 naist 26 rahvusest, enamik Euroopa riikidest, kuid ka näiteks USAst, Hiinast, Indiast, Jaapanist, Austraaliast, Ugandast, Iisraelist ja Colombiast. Keegi täpselt järge ei pea, kuid seltskonnas on nii naisi, kes siin abikaasat saatmas, kui ka naisi, kes ise Eestisse tööle asunud. “Meie liikmed on öelnud, et ilma selle klubita oleksid nad olnud täitsa “kadunud”,” rõõmustab klubi president, Saksa suursaadiku proua Eva Koep-Schlaga ettevõtmise kasulikkuse üle. Endasugustega suhtlemine ja kohaliku elu kohta praktilise info vahetamine aitab palju kaasa, et uues riigis kohaneda ja kohalikust elust rõõmu tunda. Ühtlasi õpitakse koos mõistma ja hindama Eesti ajalugu, kultuuri ja kombeid – selleks kohtutakse oma üritustel eri eluvaldkondade eestlastega ning külastatakse huviväärseid paiku, sealhulgas ettevõtteid. Vähem oluline pole heategevus, sest maailma eri paigust kokku tulnud naised soovivad omalt poolt midagi Eestile anda. See on traditsiooniks teisteski rahvusvahelistes naisteklubides üle maailma. Tallinna Rahvusvahelises Naisteklubis, mis on koos käinud juba 21 aastat, õpitakse Eestit tundma ja panustatakse usinalt heategevusse. web hosting services top

Naised eri paigust

Monica Raud

Tallinna Rahvusvahelises Naisteklubis, mis on koos käinud juba 21 aastat, õpitakse Eestit tundma ja panustatakse usinalt heategevusse.

Naised eri paigust

Peagi pärast Eesti taasiseseisvumist ühendasid jõud neli naist ning lõid Tallinnas rahvusvahelise naisteklubi. Et klubi on mõeldud ennekõike ajutiselt Eestis elavatele naistele, muutub liikmeskond kogu aeg, kuid tänaseks on see saavutanud senise rekordi: 85 naist 26 rahvusest, enamik Euroopa riikidest, kuid ka näiteks USAst, Hiinast, Indiast, Jaapanist, Austraaliast, Ugandast, Iisraelist ja Colombiast. Keegi täpselt järge ei pea, kuid seltskonnas on nii naisi, kes siin abikaasat saatmas, kui ka naisi, kes ise Eestisse tööle asunud.

“Meie liikmed on öelnud, et ilma selle klubita oleksid nad olnud täitsa “kadunud”,” rõõmustab klubi president, Saksa suursaadiku proua Eva Koep-Schlaga ettevõtmise kasulikkuse üle. Endasugustega suhtlemine ja kohaliku elu kohta praktilise info vahetamine aitab palju kaasa, et uues riigis kohaneda ja kohalikust elust rõõmu tunda. Ühtlasi õpitakse koos mõistma ja hindama Eesti ajalugu, kultuuri ja kombeid – selleks kohtutakse oma üritustel eri eluvaldkondade eestlastega ning külastatakse huviväärseid paiku, sealhulgas ettevõtteid. Vähem oluline pole heategevus, sest maailma eri paigust kokku tulnud naised soovivad omalt poolt midagi Eestile anda. See on traditsiooniks teisteski rahvusvahelistes naisteklubides üle maailma.

Tallinna Rahvusvahelises Naisteklubis, mis on koos käinud juba 21 aastat, õpitakse Eestit tundma ja panustatakse usinalt heategevusse.
Naised eri paigust
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Naised eri paigust
AEG ISEENDALE

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn