Pärast talve on nahk hall ja väsinud jumega, sageli ka kuiv ja kestendav. Seetõttu võiks muuta nahahooldust, mis sobib sooja ja päikeselise ajaga.

Broneeri aeg kosmeetiku juurde Korrapärane professionaalne näohooldus on kõige tõhusam viis hoida oma nahk puhtana ja heas toonuses. Protseduuril puhastatakse, kooritakse ja aurutatakse näonahka põhjalikult. Lõõgastav näo-, kaela- ja dekolteemassaa¾ elavdab mikrovereringet ning näomask toob tagasi kauni jume ja tervisest särava naha. Lisaks aitab kosmeetik sul järge hoida, milliseid nahahooldustooteid ja -meetodeid peaksid kodus kasutama, olenevalt sellest, milline on sinu naha hetkeseisund. Kui sul pole võimalik kosmeetiku juurde minna, siis siin on lihtne alternatiiv: 1.                 Puhasta nahka õrnatoimelise puhastusvahendiga kaks korda ja loputa leige veega. 2.                 Valmista ette 2–3 kuuma rätikut: kasta rätik kuuma vette, vääna peaaegu kuivaks ja voldi kokku nii, et see kataks näo. Jäta rätik mõneks ajaks näole, et poorid avaneksid ja nahk pehmeneks. Korda sama tegevust teise ja kolmanda kuuma rätikuga. 3.                 Kui sul on olemas hea ensüümkoorija, siis kasutada seda. Kui ei ole, siis sega kokku sidrunimahl, mesi ja kibuvitsaseemne pulber. Kanna segu näole ja masseeri õrnalt 3–5 minutit. Loputa leige veega. 4.                 Kanna näole ja kaelale niisutav, jumet parandav ja värskendav mask. Soovi korral võid katsetada isetehtud kurgi-mündi maski: purusta 1 väike kurk (koos koorega!), lisa sorts vett ja kuumuta paar minutit (nt mikrolaineahjus). Lisa korralik näpuotsatäis värskeid mündilehti ning kuumuta segu veel 2 minutit. Kanna leigeks jahtunud segu näole, hoia 15 minutit ja loputa maha. 5.                 Niisuta nahka kreemiga ja ära unusta silmakreemi! Pärast talve on nahk hall ja väsinud jumega, sageli ka kuiv ja kestendav. Seetõttu võiks muuta nahahooldust, mis sobib sooja ja päikeselise ajaga. web hosting services top

Näo kevadpuhastus

Karmen Tamme

Pärast talve on nahk hall ja väsinud jumega, sageli ka kuiv ja kestendav. Seetõttu võiks muuta nahahooldust, mis sobib sooja ja päikeselise ajaga.

Näo kevadpuhastus

Broneeri aeg kosmeetiku juurde

Korrapärane professionaalne näohooldus on kõige tõhusam viis hoida oma nahk puhtana ja heas toonuses. Protseduuril puhastatakse, kooritakse ja aurutatakse näonahka põhjalikult. Lõõgastav näo-, kaela- ja dekolteemassaa¾ elavdab mikrovereringet ning näomask toob tagasi kauni jume ja tervisest särava naha. Lisaks aitab kosmeetik sul järge hoida, milliseid nahahooldustooteid ja -meetodeid peaksid kodus kasutama, olenevalt sellest, milline on sinu naha hetkeseisund.

Kui sul pole võimalik kosmeetiku juurde minna, siis siin on lihtne alternatiiv:

1.                 Puhasta nahka õrnatoimelise puhastusvahendiga kaks korda ja loputa leige veega.

2.                 Valmista ette 2–3 kuuma rätikut: kasta rätik kuuma vette, vääna peaaegu kuivaks ja voldi kokku nii, et see kataks näo. Jäta rätik mõneks ajaks näole, et poorid avaneksid ja nahk pehmeneks. Korda sama tegevust teise ja kolmanda kuuma rätikuga.

3.                 Kui sul on olemas hea ensüümkoorija, siis kasutada seda. Kui ei ole, siis sega kokku sidrunimahl, mesi ja kibuvitsaseemne pulber. Kanna segu näole ja masseeri õrnalt 3–5 minutit. Loputa leige veega.

4.                 Kanna näole ja kaelale niisutav, jumet parandav ja värskendav mask. Soovi korral võid katsetada isetehtud kurgi-mündi maski: purusta 1 väike kurk (koos koorega!), lisa sorts vett ja kuumuta paar minutit (nt mikrolaineahjus). Lisa korralik näpuotsatäis värskeid mündilehti ning kuumuta segu veel 2 minutit. Kanna leigeks jahtunud segu näole, hoia 15 minutit ja loputa maha.

5.                 Niisuta nahka kreemiga ja ära unusta silmakreemi!

Pärast talve on nahk hall ja väsinud jumega, sageli ka kuiv ja kestendav. Seetõttu võiks muuta nahahooldust, mis sobib sooja ja päikeselise ajaga.
Näo kevadpuhastus
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Näo kevadpuhastus
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn