Mosaici disainer ja omanimelise lastekollektsiooni autor Merle Lõhmus (37) naudib suveaega Saaremaal, maakohas, mille vanavanemad ligi 30 aastat tagasi endale koduks ostsid.

Ema ja vanaema juba ootavad, kui Merle pere reede õhtupoolikul Saaremaale jõuab ja autonina maanteelt kitsukesele puudevahelisele rajale keerab. "Oma puhkuse kaks nädalat olen lastega siin kindlasti, augustis vanaema sünnipäeval samuti ning püüan näpistada veel mõne pikema nädalavahetuse. Siit saab mingi erilise rahu, mis annab jõudu edasi minna," räägib Merle ja mõtiskleb, et jõuaks saarde ilmselt tiheminigi, kui elaks korteris, mitte suure aialapiga Tallinna-lähedases ridaelamus. Saarel on ta veetnud kõik oma lapsepõlvesuved, tundmata, et see oleks justkui mingi vangistus olnud. Pigem oli see tema privileeg, sest paljudel teistel elasid ka vanavanemad linnas. "Minu vanaema ja vanaisa ostsid selle talukoha, kui said 60 ja Tallinnas töö otsa lõppes. Kogu mu lapsepõlv on Saaremaaga seotud, sest ka mu isa on Saaremaalt pärit," räägib Merle. 89aastane vanaema on oma eluõhtul, vanaisa pole juba 15 aastat ja teistelgi on töö kõrvalt küllaltki raske saare vahet käia, kuid kogu pere on selle vastu, et koht ära müüa. See on nende maine paradiis. Merle tunnistab, et tema käib siin laste ja elukaaslase Mihkliga pigem suvitamas, kuid ema püüab vanaema hooldamise kõrvalt majapidamist ja suurt aeda korras hoida. "Kas mina jaksaksin nii?" küsib ta endalt. Mosaici disainer ja omanimelise lastekollektsiooni autor Merle Lõhmus (37) naudib suveaega Saaremaal, maakohas, mille vanavanemad ligi 30 aastat tagasi endale koduks ostsid. web hosting services top

Neli põlve naisi saarel

Tekst ja foto: Monica Raud

Mosaici disainer ja omanimelise lastekollektsiooni autor Merle Lõhmus (37) naudib suveaega Saaremaal, maakohas, mille vanavanemad ligi 30 aastat tagasi endale koduks ostsid.

Neli põlve naisi saarel

Ema ja vanaema juba ootavad, kui Merle pere reede õhtupoolikul Saaremaale jõuab ja autonina maanteelt kitsukesele puudevahelisele rajale keerab. "Oma puhkuse kaks nädalat olen lastega siin kindlasti, augustis vanaema sünnipäeval samuti ning püüan näpistada veel mõne pikema nädalavahetuse. Siit saab mingi erilise rahu, mis annab jõudu edasi minna," räägib Merle ja mõtiskleb, et jõuaks saarde ilmselt tiheminigi, kui elaks korteris, mitte suure aialapiga Tallinna-lähedases ridaelamus.
Saarel on ta veetnud kõik oma lapsepõlvesuved, tundmata, et see oleks justkui mingi vangistus olnud. Pigem oli see tema privileeg, sest paljudel teistel elasid ka vanavanemad linnas. "Minu vanaema ja vanaisa ostsid selle talukoha, kui said 60 ja Tallinnas töö otsa lõppes. Kogu mu lapsepõlv on Saaremaaga seotud, sest ka mu isa on Saaremaalt pärit," räägib Merle. 89aastane vanaema on oma eluõhtul, vanaisa pole juba 15 aastat ja teistelgi on töö kõrvalt küllaltki raske saare vahet käia, kuid kogu pere on selle vastu, et koht ära müüa. See on nende maine paradiis. Merle tunnistab, et tema käib siin laste ja elukaaslase Mihkliga pigem suvitamas, kuid ema püüab vanaema hooldamise kõrvalt majapidamist ja suurt aeda korras hoida. "Kas mina jaksaksin nii?" küsib ta endalt.

Mosaici disainer ja omanimelise lastekollektsiooni autor Merle Lõhmus (37) naudib suveaega Saaremaal, maakohas, mille vanavanemad ligi 30 aastat tagasi endale koduks ostsid.
Neli põlve naisi saarel
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Neli põlve naisi saarel
KÜLAS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn