Bulls PressSKORPION Süngevõitu udu puhub kuu esimeses kolmandikus üles Neptuun. See toob konflikte nii äripartnerite vahel kui ka palgaliste kollektiivides tulu jagamise ja palkade võrdlemise asjus. Konkurents ägeneb, võid sattuda intriigidesse, ilma neid ise punumata. Pääsed tühiste kriimustustega, kui teed, mis su kohus, ja kellele tahes augu kaevamise asemel oma astlad varjamatult käiku lased, öeldes suu puhtaks. Jupiteri õnnistusel võtab tasapisi maad rahu pärast Kuu loomist (14.11.). web hosting services top

Novembri horoskoop


Novembri horoskoop
Bulls Press

SKORPION
Süngevõitu udu puhub kuu esimeses kolmandikus üles Neptuun. See toob konflikte nii äripartnerite vahel kui ka palgaliste kollektiivides tulu jagamise ja palkade võrdlemise asjus. Konkurents ägeneb, võid sattuda intriigidesse, ilma neid ise punumata.

Pääsed tühiste kriimustustega, kui teed, mis su kohus, ja kellele tahes augu kaevamise asemel oma astlad varjamatult käiku lased, öeldes suu puhtaks. Jupiteri õnnistusel võtab tasapisi maad rahu pärast Kuu loomist (14.11.).

Novembri horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Novembri horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn