Skorpion Enim pingutamist nõudev, aga sedajagu ka kõige tulemusrikkam on kuu esimene kolmandik, mil Kuu esimene veerand sinu tähtkujus kasvab, assistentideks samavõrra mõjusad Saturn ja Merkuur.

Oled seda edukam, mida tasakaalukamalt ja arukamalt lähtud iga sammu tegemisel hetkeolukorra ja seni saavutatu loogilisest, objektiivsest analüüsist. Kui äris on kõik talutaval tasemel, lase toimuval kulgeda, hoides kõigel teraselt silma peal. Kui suhetes kolleegide või ülemusega on ebakõlasid, otsi põhjusi, milles viga. Oma kollektiivis, üsna väikese kruvina, lepi sellega, mis on, unustamata, et teatud annus tervet ambitsioonikust tuleb alati kasuks.Pole kerge ei sinul ega pereisal, aga ei kujuta te kumbki ette elu teineteiseta, mis on ju optimistlik pant ühisele tulevikule. Kannad eneses nii sügisest sumedust kui talve karmust, staažikas suhe on tiine tuumakast vaikimisest. Mööna ometi, et seks on ainus valdkond, mis ühendab teid nii ehedalt nagu kirikulävi usklikke! Kui oled juba mõnda aega üksi oma elulaevukese kapten, võitled mingi müstilise kibestumisega, laskmata selles enesele kellelgi tuge pakkuda. Skorpion Enim pingutamist nõudev, aga sedajagu ka kõige tulemusrikkam on kuu esimene kolmandik, mil Kuu esimene veerand sinu tähtkujus kasvab, assistentideks samavõrra mõjusad Saturn ja Merkuur. web hosting services top

Novembrikuu horoskoop

Skorpion
Enim pingutamist nõudev, aga sedajagu ka kõige tulemusrikkam on kuu esimene kolmandik, mil Kuu esimene veerand sinu tähtkujus kasvab, assistentideks samavõrra mõjusad Saturn ja Merkuur.

Oled seda edukam, mida tasakaalukamalt ja arukamalt lähtud iga sammu tegemisel hetkeolukorra ja seni saavutatu loogilisest, objektiivsest analüüsist. Kui äris on kõik talutaval tasemel, lase toimuval kulgeda, hoides kõigel teraselt silma peal. Kui suhetes kolleegide või ülemusega on ebakõlasid, otsi põhjusi, milles viga. Oma kollektiivis, üsna väikese kruvina, lepi sellega, mis on, unustamata, et teatud annus tervet ambitsioonikust tuleb alati kasuks.Pole kerge ei sinul ega pereisal, aga ei kujuta te kumbki ette elu teineteiseta, mis on ju optimistlik pant ühisele tulevikule. Kannad eneses nii sügisest sumedust kui talve karmust, staažikas suhe on tiine tuumakast vaikimisest. Mööna ometi, et seks on ainus valdkond, mis ühendab teid nii ehedalt nagu kirikulävi usklikke! Kui oled juba mõnda aega üksi oma elulaevukese kapten, võitled mingi müstilise kibestumisega, laskmata selles enesele kellelgi tuge pakkuda.

Skorpion Enim pingutamist nõudev, aga sedajagu ka kõige tulemusrikkam on kuu esimene kolmandik, mil Kuu esimene veerand sinu tähtkujus kasvab, assistentideks samavõrra mõjusad Saturn ja Merkuur.
Novembrikuu horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Novembrikuu horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn