Kotidisainer Kadri Kruusi loomingus kohtuvad unikaalsus, luksus ja traditsioonid. Igas kotis on ka tema enda kätetööd.

Kruusi värsket sügistalvist kollektsiooni käis uudistamas seitse aastat Stenbocki majas peaministri nõunikuna töötanud, praegu peaministri büroojuhataja ametit pidav Liina Kersna (34). Kadri ja Liina on ammused tuttavad, koolikaaslased ning naabritüdrukud – ometi on Liina külaskäik Kadri stuudiosse esmakordne. Eemalt on ta lapsepõlvesõbra tegemistele siiski alati kaasa elanud. Käekotitemaatikaga on Liina samuti kokku puutunud juba lapsepõlvest peale, kuna tema vanaema töötas ligi pool sajandit legendaarses Linda kotivabrikus, nii õmbleja kui ka juurdelõikajana. Kuni keskkooli lõpuni käis Liina vaid vanaema õmmeldud kottidega ning oli nendega väga rahul. Niisiis oskab naine hinnata kvaliteetset käsitööd ja kuigi sageli ta käekotte välja ei vaheta: kvaliteet enne kvantiteeti! Riietuses armastab Liina elegantselt selget ja lihtsat joont, mida hindab ka Kadri loomingus. Pitsid ja lehvid ei ole tema jaoks. Kotidisainer Kadri Kruusi loomingus kohtuvad unikaalsus, luksus ja traditsioonid. Igas kotis on ka tema enda kätetööd. web hosting services top

Nüüdisaegne klassika

Evely Kink

Kotidisainer Kadri Kruusi loomingus kohtuvad unikaalsus, luksus ja traditsioonid. Igas kotis on ka tema enda kätetööd.

Nüüdisaegne klassika

Kruusi värsket sügistalvist kollektsiooni käis uudistamas seitse aastat Stenbocki majas peaministri nõunikuna töötanud, praegu peaministri büroojuhataja ametit pidav Liina Kersna (34). Kadri ja Liina on ammused tuttavad, koolikaaslased ning naabritüdrukud – ometi on Liina külaskäik Kadri stuudiosse esmakordne. Eemalt on ta lapsepõlvesõbra tegemistele siiski alati kaasa elanud.

Käekotitemaatikaga on Liina samuti kokku puutunud juba lapsepõlvest peale, kuna tema vanaema töötas ligi pool sajandit legendaarses Linda kotivabrikus, nii õmbleja kui ka juurdelõikajana. Kuni keskkooli lõpuni käis Liina vaid vanaema õmmeldud kottidega ning oli nendega väga rahul. Niisiis oskab naine hinnata kvaliteetset käsitööd ja kuigi sageli ta käekotte välja ei vaheta: kvaliteet enne kvantiteeti! Riietuses armastab Liina elegantselt selget ja lihtsat joont, mida hindab ka Kadri loomingus. Pitsid ja lehvid ei ole tema jaoks.

Kotidisainer Kadri Kruusi loomingus kohtuvad unikaalsus, luksus ja traditsioonid. Igas kotis on ka tema enda kätetööd.
Nüüdisaegne klassika
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Nüüdisaegne klassika
DISAINER

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn