KAALUD Kuu loomine sinu tähtkujusse (5.10.) ja Marss Jääras loovad eeldused aktiivseks tegutsemiseks alates teisest nädalast.

Võta käsile midagi sellest, mis vahepeal on olnud kalevi alla lükatud – nüüd märkad hästi, milles on asja edenemise võti. Tulla lagedale millegi uuega pole praegu arukas, kui märkad, et ülemus sellest väga ei vaimustu. Talitse teravkeelsust temaga suheldes, eriti kui ammu tead, et ta pole selle tõlgendamises sinust sugugi väetim. Eelviimane nädal, mil oled Merkuuri soodsas mõjuväljas ja täiskuu intuitsiooni teritab, on edukas nii ärileedile kui usinale hiirekesele kontorilaua taga. Lihtne on leida nupud, millele vajutamisest tõuseb tulu nii otseses kui kaudses mõttes.Emotsioonide mõjutajana jääb leebe Veenus heitlikule Neptuunile alla. Peres dikteerivad meeleolu põhiliselt probleemid, mis laste koolieluga seotud. Kipud kas liiga palju või vähe muretsema ja olukordi kategooriliselt hindama. KAALUD Kuu loomine sinu tähtkujusse (5.10.) ja Marss Jääras loovad eeldused aktiivseks tegutsemiseks alates teisest nädalast. web hosting services top

Oktoobrikuu horoskoop

KAALUD
Kuu loomine sinu tähtkujusse (5.10.) ja Marss Jääras loovad eeldused aktiivseks tegutsemiseks alates teisest nädalast.

Võta käsile midagi sellest, mis vahepeal on olnud kalevi alla lükatud – nüüd märkad hästi, milles on asja edenemise võti. Tulla lagedale millegi uuega pole praegu arukas, kui märkad, et ülemus sellest väga ei vaimustu. Talitse teravkeelsust temaga suheldes, eriti kui ammu tead, et ta pole selle tõlgendamises sinust sugugi väetim. Eelviimane nädal, mil oled Merkuuri soodsas mõjuväljas ja täiskuu intuitsiooni teritab, on edukas nii ärileedile kui usinale hiirekesele kontorilaua taga. Lihtne on leida nupud, millele vajutamisest tõuseb tulu nii otseses kui kaudses mõttes.Emotsioonide mõjutajana jääb leebe Veenus heitlikule Neptuunile alla. Peres dikteerivad meeleolu põhiliselt probleemid, mis laste koolieluga seotud. Kipud kas liiga palju või vähe muretsema ja olukordi kategooriliselt hindama.

KAALUD Kuu loomine sinu tähtkujusse (5.10.) ja Marss Jääras loovad eeldused aktiivseks tegutsemiseks alates teisest nädalast.
Oktoobrikuu horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Oktoobrikuu horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn