Vabakutseline näitlejanna Maarja Jakobson (36) seab sisse oma uut kodu, elu on rõõsk ja rahulik. Sisimas on ta aga valmis ka ootamatuteks pööreteks, kui mõni peaks end ilmutama.

Lõppenud suvel reisis Maarja lastega Lahemaale ning tabas end mõttelt, kui väga ta naudib paiku, kus aeg voolab teistmoodi. Neid hetki otsib ta ka igapäevaelus. Sest ehkki me elame samas aegruumis, voolab aeg erinevate inimeste jaoks erinevalt. Lahemaal turismitalus peatudes märkas Maarja kord, kuidas noorperenaine tuli sinises kleidis üle mäe, täpselt samamoodi, nagu ta oleks võinud tulla sada-kakssada aastat tagasi. "Käimise kulgu on tänases igapäevaelus nii vähe. Sain suure emotsiooni pelgalt nägemisest, kuidas teine inimene tuleb." Suvel oli Maarjal ka üks madalam hetk, et kuhu siis edasi. Ja sõber ütles, et see kõlab nagu tüüpiline 30ndate eluaastate teise poole mure. Ning soovitas püüda õppida elama hetkes. Kui Maarja lõpuks selle mõtte sisu kätte sai, aitas see teda kõvasti. "Praegu ma ei mõtle isegi mineviku peale, olen neil asjul rahulikult minna lasknud. On aeg hakata lõpuks olevikus elama, nagu lapsed elavad." Ta tunnistab, et on kohati väga rõõmus ja julge ning sealsamas täielik muretseja – üks mure laheneb, kohe leiab järgmise. Võtab liiga palju südamesse. Püüdes sellest jagu saada, hakkab hetkes elamise ja väikeste asjadega rahul olemise oskus tasapisi tulema. "Nii tore on elada! Nii huvitav," poetab ta siiralt. Vabakutseline näitlejanna Maarja Jakobson (36) seab sisse oma uut kodu, elu on rõõsk ja rahulik. Sisimas on ta aga valmis ka ootamatuteks pööreteks, kui mõni peaks end ilmutama. web hosting services top

Olevikus elamise võlu

Tekst: Monica Raud Foto: Gabriela Liivamägi

Vabakutseline näitlejanna Maarja Jakobson (36) seab sisse oma uut kodu, elu on rõõsk ja rahulik. Sisimas on ta aga valmis ka ootamatuteks pööreteks, kui mõni peaks end ilmutama.

Olevikus elamise võlu

Lõppenud suvel reisis Maarja lastega Lahemaale ning tabas end mõttelt, kui väga ta naudib paiku, kus aeg voolab teistmoodi. Neid hetki otsib ta ka igapäevaelus. Sest ehkki me elame samas aegruumis, voolab aeg erinevate inimeste jaoks erinevalt. Lahemaal turismitalus peatudes märkas Maarja kord, kuidas noorperenaine tuli sinises kleidis üle mäe, täpselt samamoodi, nagu ta oleks võinud tulla sada-kakssada aastat tagasi. "Käimise kulgu on tänases igapäevaelus nii vähe. Sain suure emotsiooni pelgalt nägemisest, kuidas teine inimene tuleb."

Suvel oli Maarjal ka üks madalam hetk, et kuhu siis edasi. Ja sõber ütles, et see kõlab nagu tüüpiline 30ndate eluaastate teise poole mure. Ning soovitas püüda õppida elama hetkes. Kui Maarja lõpuks selle mõtte sisu kätte sai, aitas see teda kõvasti. "Praegu ma ei mõtle isegi mineviku peale, olen neil asjul rahulikult minna lasknud. On aeg hakata lõpuks olevikus elama, nagu lapsed elavad." Ta tunnistab, et on kohati väga rõõmus ja julge ning sealsamas täielik muretseja – üks mure laheneb, kohe leiab järgmise. Võtab liiga palju südamesse. Püüdes sellest jagu saada, hakkab hetkes elamise ja väikeste asjadega rahul olemise oskus tasapisi tulema. "Nii tore on elada! Nii huvitav," poetab ta siiralt.

Vabakutseline näitlejanna Maarja Jakobson (36) seab sisse oma uut kodu, elu on rõõsk ja rahulik. Sisimas on ta aga valmis ka ootamatuteks pööreteks, kui mõni peaks end ilmutama.
Olevikus elamise võlu
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Olevikus elamise võlu
ISIKSUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn