Kui ise oma äriideesse usud ja tööd õhinaga teed, siis ei jää edu tulemata. “Hakake ettevõtjaks! Looge oma firma!” kõlavad ärgitused nagu endisaegsel paraadil.

Oma ettevõtet registreerida on tõepoolest lihtne: klõbistad natuke arvutis ja juba ongi kanne äriregistris. Samas tuleb teadvustada, et ettevõtlust alustades on omaniku kanda nii suur maksukoorem, et palgasaamisest võib mõnda aega vaid unistada. Lisatööjõu palkamine ning seeläbi käibe kasvatamine paistab kauguses plinkiva majakana. Seevastu paberi- ja aruandlustööd jätkub nii ohtrasti, et selleks tuleb kulutada uneaega. Raskustest hoolimata sunnib soov oma ideid katsetada ja iseenda peremees olla ettevõtjaks hakkama. Olgugi et see eeldab topelt rohkem tööd kui palgalise ametis. Samas annab võimaluse ise otsustada ning esialgu kuivikuid krõbistades loota, et kunagi saab pehmemat kääru haugata.Toiduainete tehnoloog Reet Rum (53), kes oli pikka aega Selveri köögi juhataja, asutas ökopagarikoja Pagar Võtaks!. Pooleaastase tegutsemise järel on ta maitsta saanud nii hõrgutavaid küpsetisi kui ka mõrumandleid. Kui ise oma äriideesse usud ja tööd õhinaga teed, siis ei jää edu tulemata. “Hakake ettevõtjaks! Looge oma firma!” kõlavad ärgitused nagu endisaegsel paraadil. web hosting services top

Oma firma, rõõm ja mure

Tekst: Evelin Mikker, fotod: Terje Lepp

Kui ise oma äriideesse usud ja tööd õhinaga teed, siis ei jää edu tulemata.
“Hakake ettevõtjaks! Looge oma firma!” kõlavad ärgitused nagu endisaegsel paraadil.

Oma ettevõtet registreerida on tõepoolest lihtne: klõbistad natuke arvutis ja juba ongi kanne äriregistris. Samas tuleb teadvustada, et ettevõtlust alustades on omaniku kanda nii suur maksukoorem, et palgasaamisest võib mõnda aega vaid unistada. Lisatööjõu palkamine ning seeläbi käibe kasvatamine paistab kauguses plinkiva majakana. Seevastu paberi- ja aruandlustööd jätkub nii ohtrasti, et selleks tuleb kulutada uneaega. Raskustest hoolimata sunnib soov oma ideid katsetada ja iseenda peremees olla ettevõtjaks hakkama. Olgugi et see eeldab topelt rohkem tööd kui palgalise ametis. Samas annab võimaluse ise otsustada ning esialgu kuivikuid krõbistades loota, et kunagi saab pehmemat kääru haugata.Toiduainete tehnoloog Reet Rum (53), kes oli pikka aega Selveri köögi juhataja, asutas ökopagarikoja Pagar Võtaks!. Pooleaastase tegutsemise järel on ta maitsta saanud nii hõrgutavaid küpsetisi kui ka mõrumandleid.

Oma firma, rõõm ja mure
Kui ise oma äriideesse usud ja tööd õhinaga teed, siis ei jää edu tulemata. “Hakake ettevõtjaks! Looge oma firma!” kõlavad ärgitused nagu endisaegsel paraadil.
Oma firma, rõõm ja mure
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Oma firma, rõõm ja mure
MUUTUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn