Moekunstnik Katrin Kuldma (44) ei vaja joogat ega meditatsiooni. Sama maagiliselt mõjub tikandimustrite joonistamine.

Pisarateni liigutatuna seisis Katrin kord Pariisis John Galliano väikese musta kootud kleidi ees ja mõtles: kuidas on võimalik, et see on tehtud inimkätega? Niisuguseid hetki on tema moerännakutel ette tulnud teisigi. Ja pärast neid hetki ei saa ta ka oma loomingus leppida millegi keskpärasega. “Ma püüdlen kirglikult kvaliteedi poole, mis mind ennast lõplikult rahuldab!” teatab Katrin. Ta ei ihale edu kui sellist, tema edu mõõdupuu ongi Galliano filigraanse kleidi täiuslikkus. Et valmida saaksid tõeliselt kvaliteetsed rõivaesemed, on Katrin oma kollektsioonide jaoks kangaid valides kompromissitu. Maailma kangaparemik on peamiselt pärit Itaaliast. Kui me ühel oktoobrilõpu hommikul kohtume, ongi Katrinil selleks päevaks kalendrisse märgitud järgmise aasta sügistalvise kollektsiooni kangaste tellimine, samuti jõulukuul avaneva uue butiigi mööbliga tegelemine. Elu on muutunud väga intensiivseks, ja ehkki mõnikord oleks ju tore tunda pisukest igavust, on praegune aeg Katrinile siiski ennekõike tore ja põnev. Veidi järele mõeldes tundub, et kõige õnnelikum aeg elus. On veel, millest unistada, ja on, kellega unistada. Kunagi nooruses kuuldud ja silmi pööritama pannud sõnad, et neljakümneselt elu parim aeg algab, on ootamatult tõeks osutunud. Moekunstnik Katrin Kuldma (44) ei vaja joogat ega meditatsiooni. Sama maagiliselt mõjub tikandimustrite joonistamine. web hosting services top

Oma väikeses paradiisis

Monica Raud

Moekunstnik Katrin Kuldma (44) ei vaja joogat ega meditatsiooni. Sama maagiliselt mõjub tikandimustrite joonistamine.

Oma väikeses paradiisis

Pisarateni liigutatuna seisis Katrin kord Pariisis John Galliano väikese musta kootud kleidi ees ja mõtles: kuidas on võimalik, et see on tehtud inimkätega? Niisuguseid hetki on tema moerännakutel ette tulnud teisigi. Ja pärast neid hetki ei saa ta ka oma loomingus leppida millegi keskpärasega. “Ma püüdlen kirglikult kvaliteedi poole, mis mind ennast lõplikult rahuldab!” teatab Katrin. Ta ei ihale edu kui sellist, tema edu mõõdupuu ongi Galliano filigraanse kleidi täiuslikkus.

Et valmida saaksid tõeliselt kvaliteetsed rõivaesemed, on Katrin oma kollektsioonide jaoks kangaid valides kompromissitu. Maailma kangaparemik on peamiselt pärit Itaaliast. Kui me ühel oktoobrilõpu hommikul kohtume, ongi Katrinil selleks päevaks kalendrisse märgitud järgmise aasta sügistalvise kollektsiooni kangaste tellimine, samuti jõulukuul avaneva uue butiigi mööbliga tegelemine. Elu on muutunud väga intensiivseks, ja ehkki mõnikord oleks ju tore tunda pisukest igavust, on praegune aeg Katrinile siiski ennekõike tore ja põnev. Veidi järele mõeldes tundub, et kõige õnnelikum aeg elus. On veel, millest unistada, ja on, kellega unistada. Kunagi nooruses kuuldud ja silmi pööritama pannud sõnad, et neljakümneselt elu parim aeg algab, on ootamatult tõeks osutunud.

Moekunstnik Katrin Kuldma (44) ei vaja joogat ega meditatsiooni. Sama maagiliselt mõjub tikandimustrite joonistamine.
Oma väikeses paradiisis
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Oma väikeses paradiisis
ISIKSUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn