Põline andaluuslane kodulinnast kaugemale ei kipu – kõik, mis õnnelikuks teeb, on sealsamas olemas.

Kui valmib järjekordne inimeste õnne ja rahulolu uuring, on Andaluusia raudselt selle tipus. Andaluuslased ei hooli, et nende tööpuudus on Euroopa kõrgeim ja sissetulekud väiksemad kui mujal Hispaanias. Kohalikud naudivad oma ilusat maad, head kliimat, maitsvat toitu ja mis põhiline – teisi inimesi ja suhtlemist. Andaluusias kulgeb aeg hoopis teisiti kui edule orienteeritud Eestis. Uhked autod ja brändid ei ole kohalikele üldse olulised. Inimesed ei torma mitte kunagi mitte kuhugi. Kui koolikell on helisenud ja osa lapsi juba klassis istumas, jalutab teine osa alles koos vanematega mõnusalt jutustades ning hommikupäikest nautides poolel teel kooli. Tööd ei tehta vihaga, vaid mõnuga: oluline on protsess, mitte tulemus. Seetõttu võtavad kõik asjad rohkem aega, aga saavad tehtud. Arvesta, et poes kassas läheb siin rohkem aega, sest kassapidaja vestleb innukalt klientidega. Taksojuhti pead vahest lähimast baarist otsima minema, sest ta vaatab seal sõpradega jalgpalli. Ettekandja ei märka kohe sinu laua juurde joosta, sest mängib teises lauas istuva kliendi lapsega. Aga tänu oskusele oma tööd nautida ei näe Andaluusias pahuraid poemüüjaid ega morne koristajaid. Kõik on rõõmsad. Põline andaluuslane kodulinnast kaugemale ei kipu – kõik, mis õnnelikuks teeb, on sealsamas olemas. web hosting services top

Õnnelike inimeste maa

Kristiina Anvelt

Põline andaluuslane kodulinnast kaugemale ei kipu – kõik, mis õnnelikuks teeb, on sealsamas olemas.

Õnnelike inimeste maa

Kui valmib järjekordne inimeste õnne ja rahulolu uuring, on Andaluusia raudselt selle tipus. Andaluuslased ei hooli, et nende tööpuudus on Euroopa kõrgeim ja sissetulekud väiksemad kui mujal Hispaanias. Kohalikud naudivad oma ilusat maad, head kliimat, maitsvat toitu ja mis põhiline – teisi inimesi ja suhtlemist.

Andaluusias kulgeb aeg hoopis teisiti kui edule orienteeritud Eestis. Uhked autod ja brändid ei ole kohalikele üldse olulised. Inimesed ei torma mitte kunagi mitte kuhugi. Kui koolikell on helisenud ja osa lapsi juba klassis istumas, jalutab teine osa alles koos vanematega mõnusalt jutustades ning hommikupäikest nautides poolel teel kooli. Tööd ei tehta vihaga, vaid mõnuga: oluline on protsess, mitte tulemus. Seetõttu võtavad kõik asjad rohkem aega, aga saavad tehtud.

Arvesta, et poes kassas läheb siin rohkem aega, sest kassapidaja vestleb innukalt klientidega. Taksojuhti pead vahest lähimast baarist otsima minema, sest ta vaatab seal sõpradega jalgpalli. Ettekandja ei märka kohe sinu laua juurde joosta, sest mängib teises lauas istuva kliendi lapsega. Aga tänu oskusele oma tööd nautida ei näe Andaluusias pahuraid poemüüjaid ega morne koristajaid. Kõik on rõõmsad.

Põline andaluuslane kodulinnast kaugemale ei kipu – kõik, mis õnnelikuks teeb, on sealsamas olemas.
Õnnelike inimeste maa
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Õnnelike inimeste maa
PUHKUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn