Suvises Pariisis tasub kuulsatest vaatamisväärsustest aeg-ajalt kõrvale põigata ning linna kohalike kombel nautida.

Pariisist leiab kõike. Tuleb ainult teada, mida tahta. See “kõik” on muidugi väga erinevas hinnas, kuid nii mõndagi on tasuta. Näiteks tantsupidu Tour d’Argent’i vastas St Bernard’i kai peal, mis tekkis spontaanselt umbes kümme aastat tagasi ja on ametliku nimetusega Paris Danses en Seine. Pidutseda saab tööpäeva õhtutel ja puhkepäevadel pärastlõunast hilise õhtuni juhul, kui ei saja. Seda kuni augusti lõpuni, aga ehk isegi septembri keskpaigani. Kai on tantsuaktivistide vahel stiilide kaupa ära jagatud ning iga päev koguneb sinna salsa, Argentina tango, bretooni tantsude ja kõige muu tantsulise austajaid. Enne ürituse algust toimuvad algajatele tavaliselt tantsustiili sisse juhatavad tunnid. Vabaõhuballil on koos nii amatöörid kui ka professionaalid. Suvises Pariisis tasub kuulsatest vaatamisväärsustest aeg-ajalt kõrvale põigata ning linna kohalike kombel nautida. web hosting services top

Pariisi-mosaiik

Tekst: Ene Jakobi, fotod: Monica Raud, Pildipank 123

Suvises Pariisis tasub kuulsatest vaatamisväärsustest aeg-ajalt kõrvale põigata ning linna kohalike kombel nautida.

Pariisi-mosaiik

Pariisist leiab kõike. Tuleb ainult teada, mida tahta. See “kõik” on muidugi väga erinevas hinnas, kuid nii mõndagi on tasuta. Näiteks tantsupidu Tour d’Argent’i vastas St Bernard’i kai peal, mis tekkis spontaanselt umbes kümme aastat tagasi ja on ametliku nimetusega Paris Danses en Seine. Pidutseda saab tööpäeva õhtutel ja puhkepäevadel pärastlõunast hilise õhtuni juhul, kui ei saja. Seda kuni augusti lõpuni, aga ehk isegi septembri keskpaigani.
Kai on tantsuaktivistide vahel stiilide kaupa ära jagatud ning iga päev koguneb sinna salsa, Argentina tango, bretooni tantsude ja kõige muu tantsulise austajaid. Enne ürituse algust toimuvad algajatele tavaliselt tantsustiili sisse juhatavad tunnid. Vabaõhuballil on koos nii amatöörid kui ka professionaalid.

Suvises Pariisis tasub kuulsatest vaatamisväärsustest aeg-ajalt kõrvale põigata ning linna kohalike kombel nautida.
Pariisi-mosaiik
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Pariisi-mosaiik
PUHKUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn