Meigi- ja soengutrendide hooaja võtmesõnad on elegantsus ja ülim naiselikkus. Tooni annavad 60‒70ndate mõjutused: peapaelad ja kerged hipilikud lokid pikkades juustes.

Soengud ei ole eriti kohevad ega kõrged, sageli lausa siledad ja pead ligi hoidvad. Rõhk on loomulikkusel ja kergusel. Kerge lokiline soeng Hooaja suurtrendiks on kujunenud kerge lokiline soeng, mis on hea valik, kui juuksurisse ei jõua, aga pidu on juba paari tunni pärast algamas. Eriti popid ongi just kodus keeratud lihtsad ja tütarlapselikult lainjad lokid, mida kantakse lahtiselt. Pange tuge andvat soenguvedelikku või vahtu rätikukuivadesse juustesse, keerake neisse keskmised või suured rullid ning laske õhu käes kuivada.Loreal talvemeik Meigi- ja soengutrendide hooaja võtmesõnad on elegantsus ja ülim naiselikkus. Tooni annavad 60‒70ndate mõjutused: peapaelad ja kerged hipilikud lokid pikkades juustes. web hosting services top

Pidusoeng ja meik

Tekst: KARMEN TAMME, fotod: Pildipank 123ja tootjad

Meigi- ja soengutrendide hooaja võtmesõnad on elegantsus ja ülim naiselikkus.
Tooni annavad 60‒70ndate mõjutused: peapaelad ja kerged hipilikud lokid pikkades juustes.

Soengud ei ole eriti kohevad ega kõrged, sageli lausa siledad ja pead ligi hoidvad. Rõhk on loomulikkusel ja kergusel.
Kerge lokiline soeng
Hooaja suurtrendiks on kujunenud kerge lokiline soeng, mis on hea valik, kui juuksurisse ei jõua, aga pidu on juba paari tunni pärast algamas. Eriti popid ongi just kodus keeratud lihtsad ja tütarlapselikult lainjad lokid, mida kantakse lahtiselt.
Pange tuge andvat soenguvedelikku või vahtu rätikukuivadesse juustesse, keerake neisse keskmised või suured rullid ning laske õhu käes kuivada.
Pidusoeng ja meik
Loreal talvemeik
Meigi- ja soengutrendide hooaja võtmesõnad on elegantsus ja ülim naiselikkus. Tooni annavad 60‒70ndate mõjutused: peapaelad ja kerged hipilikud lokid pikkades juustes.
Pidusoeng ja meik
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Pidusoeng ja meik
ILUNÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn