Kael ja dekoltee, mis jäävad sageli hoolitsuseta, võivad kergesti paljastada naise tõelise vanuse või veel hullem, lisada paar aastat.

Kuna kaelalihaseid ei ole ühendatud luulise struktuuriga, kaotab kaelanahk vananedes muude piirkondadega võrreldes kiiremini elastsust ja muutub seetõttu kortsuliseks. Nahk dekoltee piirkonnas on samuti õrnem ja tundlikum kui ülejäänud kehaosadel. Ka vähese niiskusesisaldusega ja vähem elastne nahaalune rasvkude on peaaegu olematu, mistõttu hakkab see piirkond vananemise märke kiiremini välja näitama. Väldi ülemäärast päikest ja kasuta UV-kaitset! Põhiline süüdlane, mis kortse, kuivust ja ebaühtlast pigmentatsiooni tekitab, on liigne kogus päikest. Naiste riietuse tihti avatud lõige paljastab kaela ja dekoltee päikesele, muutes need eriti haavatavaks UV-kiirguse põhjustatava fotovananemise suhtes. Kui näo peale veel pannakse kaitsekreemi (või sisaldub see päevakreemis või jumestustootes), siis kael ja rindkere jäävad sageli tähelepanuta. Soojal ja päikeselisel ajal on aga väga oluline 20 minutit enne toast väljumist kanda helde kogus päikesekaitsekreemi nii kaelale kui ka dekolteele. Kael ja dekoltee, mis jäävad sageli hoolitsuseta, võivad kergesti paljastada naise tõelise vanuse või veel hullem, lisada paar aastat. web hosting services top

Pilk kaelal ja dekolteel

Karmen Tamme

Kael ja dekoltee, mis jäävad sageli hoolitsuseta, võivad kergesti paljastada naise tõelise vanuse või veel hullem, lisada paar aastat.

Pilk kaelal ja dekolteel

Kuna kaelalihaseid ei ole ühendatud luulise struktuuriga, kaotab kaelanahk vananedes muude piirkondadega võrreldes kiiremini elastsust ja muutub seetõttu kortsuliseks. Nahk dekoltee piirkonnas on samuti õrnem ja tundlikum kui ülejäänud kehaosadel. Ka vähese niiskusesisaldusega ja vähem elastne nahaalune rasvkude on peaaegu olematu, mistõttu hakkab see piirkond vananemise märke kiiremini välja näitama.

Väldi ülemäärast päikest ja kasuta UV-kaitset!

Põhiline süüdlane, mis kortse, kuivust ja ebaühtlast pigmentatsiooni tekitab, on liigne kogus päikest. Naiste riietuse tihti avatud lõige paljastab kaela ja dekoltee päikesele, muutes need eriti haavatavaks UV-kiirguse põhjustatava fotovananemise suhtes. Kui näo peale veel pannakse kaitsekreemi (või sisaldub see päevakreemis või jumestustootes), siis kael ja rindkere jäävad sageli tähelepanuta. Soojal ja päikeselisel ajal on aga väga oluline 20 minutit enne toast väljumist kanda helde kogus päikesekaitsekreemi nii kaelale kui ka dekolteele.

Kael ja dekoltee, mis jäävad sageli hoolitsuseta, võivad kergesti paljastada naise tõelise vanuse või veel hullem, lisada paar aastat.
Pilk kaelal ja dekolteel
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Pilk kaelal ja dekolteel
ALATI ILUS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn