Silmipimestavalt erk sinine, tuntud ka kui elektrisinine ja kuninglik sinine, kaunistab erinevaid nahatoone.

David Koma 2014See šikk ja elegantne värv rõhutab kandja karismat, tugevust ja prestii¾i. Äratab usaldusväärsust ja turvatunnet. See on toon, mida armastab tihti kanda ka kuninglikuks moeikooniks saanud Kate Middleton. Elektrisinine on lihtne viis silma paista, riskimata mõjuda labaselt. Värv on populaarne valik punasel vaibal, kuid sobib võrratult ka igapäeva. Erksinine harmoneerub hästi musta ja valgega, just nagu meie riigilipul. Pruun, bee¾ ja hall on sinisele heaks neutraalseks taustaks. Efektsema tulemuse annab kombinatsioon leekivpunase, fuksiaroosa või sidrunkollasega.  Huvitav:Elektrisinine, mida võib näha välgusähvatuses ja ka neoontuledes suurlinna tänavatel, tuleb elektrilaengu käigus tekkivast ioniseeritud õhu kumast. Looduses esineb mitu liiki, kelle nimetus sisaldab elektrisinist ja kes võiksid välimuse poolest vabalt reklaamsiltidega konkureerida.  Silmipimestavalt erk sinine, tuntud ka kui elektrisinine ja kuninglik sinine, kaunistab erinevaid nahatoone. web hosting services top

Pimestavalt sinine

Tekst ja stiil: Evely Kink, fotod: Polhem, Style.com, tootjad

Silmipimestavalt erk sinine, tuntud ka kui elektrisinine ja kuninglik sinine, kaunistab erinevaid nahatoone.

Pimestavalt sinine
David Koma 2014

See šikk ja elegantne värv rõhutab kandja karismat, tugevust ja prestii¾i. Äratab usaldusväärsust ja turvatunnet. See on toon, mida armastab tihti kanda ka kuninglikuks moeikooniks saanud Kate Middleton. Elektrisinine on lihtne viis silma paista, riskimata mõjuda labaselt. Värv on populaarne valik punasel vaibal, kuid sobib võrratult ka igapäeva. Erksinine harmoneerub hästi musta ja valgega, just nagu meie riigilipul. Pruun, bee¾ ja hall on sinisele heaks neutraalseks taustaks. Efektsema tulemuse annab kombinatsioon leekivpunase, fuksiaroosa või sidrunkollasega.

 Huvitav:Elektrisinine, mida võib näha välgusähvatuses ja ka neoontuledes suurlinna tänavatel, tuleb elektrilaengu käigus tekkivast ioniseeritud õhu kumast. Looduses esineb mitu liiki, kelle nimetus sisaldab elektrisinist ja kes võiksid välimuse poolest vabalt reklaamsiltidega konkureerida. 

Silmipimestavalt erk sinine, tuntud ka kui elektrisinine ja kuninglik sinine, kaunistab erinevaid nahatoone.
Pimestavalt sinine
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Pimestavalt sinine
STIILINÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn