Neitsi Marss paisutab su energiavarud maksimumini, kahjuks segavad vaenulik Saturn ja kahepalgeline Neptuun neid õigesti rakendamast.

Sestap ole sügiskuu esimeses pooles äriasjus ülimalt ettevaatlik, ametniku vm töövõtjana distsiplineeritud ja kohusetruu, looda peamiselt enesele ja ära lasku mingitesse aruteludesse kolleegidega ei palga- ega firma perspektiivide asjus (kõnelemata eraelulistest teemadest). Kuigi Päike sinu tähtkuju läbides (15.9.) ja Jupiteri tugevnev mõju silmapiiri kuu teises pooles selgemaks muudavad, hoidu otsese initsiatiivi näitamisest, püüetest midagi muuta. Märgusõna on “stabiilsus” ka siis, kui selle auks midagi ebaõiglast taluda tuleb.Marsi ja Jupiteri vahelised vastuolud toovad pärast Kuu loomist (5.9.) su pereellu nii rõõmsaid kui ärevaid muutusi.  Neitsi Marss paisutab su energiavarud maksimumini, kahjuks segavad vaenulik Saturn ja kahepalgeline Neptuun neid õigesti rakendamast. web hosting services top

Sepembrikuu horoskoop

Neitsi
Marss paisutab su energiavarud maksimumini, kahjuks segavad vaenulik Saturn ja kahepalgeline Neptuun neid õigesti rakendamast.

Sepembrikuu horoskoop

Sestap ole sügiskuu esimeses pooles äriasjus ülimalt ettevaatlik, ametniku vm töövõtjana distsiplineeritud ja kohusetruu, looda peamiselt enesele ja ära lasku mingitesse aruteludesse kolleegidega ei palga- ega firma perspektiivide asjus (kõnelemata eraelulistest teemadest). Kuigi Päike sinu tähtkuju läbides (15.9.) ja Jupiteri tugevnev mõju silmapiiri kuu teises pooles selgemaks muudavad, hoidu otsese initsiatiivi näitamisest, püüetest midagi muuta. Märgusõna on “stabiilsus” ka siis, kui selle auks midagi ebaõiglast taluda tuleb.Marsi ja Jupiteri vahelised vastuolud toovad pärast Kuu loomist (5.9.) su pereellu nii rõõmsaid kui ärevaid muutusi. 

Neitsi Marss paisutab su energiavarud maksimumini, kahjuks segavad vaenulik Saturn ja kahepalgeline Neptuun neid õigesti rakendamast.
Sepembrikuu horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Sepembrikuu horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn