Suur loodusesõber ja loodusfotograaf Mariann Rea (33) jahib pimedatel öödel virmalisi, et nende kaunist mängu piltidesse talletada.

Mariann, kes põhiliselt loodust ja metsloomi pildistab, sattus virmaliste kütkeisse paar aastat tagasi ühe Facebookist tuttava Inglise fotograafi kaudu. Too fotograaf nimelt töötas poole aastast Lapimaal, kus korraldas virmaliste vaatlemise tuure inimestele, kes polnud põhjavalgust veel kunagi näinud. “Tema kaudu hakkasin asja vastu huvi tundma ning ta ütles mulle, et Eestis on ju ka virmalisi vahel. Mina siis mõtlesin, et on või,” meenutab Mariann lõbustatult. Selgus, et seda uhket loodusnähtust esineb meilgi aasta ringi, vaid valgetel suveöödel pole taevas midagi näha. Peagi tegi Mariann Facebooki “Eestimaa virmaliste” nimelise kogukonna, kus on nüüdseks juba üle 3000 liikme. Enamik neist on küll passiivsed nautijad, kuid ka tõsisemaid virmalisepildistajaid on vähemasti sadakond. Mariann kiidab, et see seltskond on mõnusalt sõbralik ja abivalmis, jagades algajate virmaliseküttidega heal meelel oma teadmisi ja kogemusi. Omavahelist nägelemist või mahategemist on vähe. Igal õhtul käib Facebookis tihe suhtlus – kes kuhu värvilist taevamängu otsima läheb. Suur loodusesõber ja loodusfotograaf Mariann Rea (33) jahib pimedatel öödel virmalisi, et nende kaunist mängu piltidesse talletada. web hosting services top

Silmitsi põhjavalgusega

Monica Raud foto: Mariann Rea

Suur loodusesõber ja loodusfotograaf Mariann Rea (33) jahib pimedatel öödel virmalisi, et nende kaunist mängu piltidesse talletada.

Silmitsi põhjavalgusega

Mariann, kes põhiliselt loodust ja metsloomi pildistab, sattus virmaliste kütkeisse paar aastat tagasi ühe Facebookist tuttava Inglise fotograafi kaudu. Too fotograaf nimelt töötas poole aastast Lapimaal, kus korraldas virmaliste vaatlemise tuure inimestele, kes polnud põhjavalgust veel kunagi näinud. “Tema kaudu hakkasin asja vastu huvi tundma ning ta ütles mulle, et Eestis on ju ka virmalisi vahel. Mina siis mõtlesin, et on või,” meenutab Mariann lõbustatult. Selgus, et seda uhket loodusnähtust esineb meilgi aasta ringi, vaid valgetel suveöödel pole taevas midagi näha.

Peagi tegi Mariann Facebooki “Eestimaa virmaliste” nimelise kogukonna, kus on nüüdseks juba üle 3000 liikme. Enamik neist on küll passiivsed nautijad, kuid ka tõsisemaid virmalisepildistajaid on vähemasti sadakond. Mariann kiidab, et see seltskond on mõnusalt sõbralik ja abivalmis, jagades algajate virmaliseküttidega heal meelel oma teadmisi ja kogemusi. Omavahelist nägelemist või mahategemist on vähe. Igal õhtul käib Facebookis tihe suhtlus – kes kuhu värvilist taevamängu otsima läheb.

Suur loodusesõber ja loodusfotograaf Mariann Rea (33) jahib pimedatel öödel virmalisi, et nende kaunist mängu piltidesse talletada.
Silmitsi põhjavalgusega
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Silmitsi põhjavalgusega
AEG ISEENDALE

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn