Sinine ja tema sõbrad Kes ütles, et sinine ei sobi sulle? Sel sügisel jäta värvikõhklused kõrvale ja katseta elektrilist moetooni mustrite või silmapaistva värvilaiguna oma garderoobis.    Minimaalne vs maksimaalne Sügis on käes ja aeg on valida pool: kas minna kaasa minimalistliku moega või mässida end maksisuuruses mantlisse. Vääriskivi värvi Värskenda oma garderoobi luksuslike toonidega. Sügavrohekas nefriit, mereroheline malahhiit ja teised vääriskivivärvid sobivad oma sügiseselt jahedate toonidega ideaalselt praegusesse värvipaletti. web hosting services top

Sinine ja tema sõbrad

Tekst: Kristi Kull, fotod: Kämp
Sinine ja tema sõbrad
Sinine ja tema sõbrad

Sinine ja tema sõbrad

Kes ütles, et sinine ei sobi sulle? Sel sügisel jäta värvikõhklused kõrvale ja katseta elektrilist moetooni mustrite või silmapaistva värvilaiguna oma garderoobis. 

 

Sinine ja tema sõbrad
Sinine ja tema sõbrad
Sinine ja tema sõbrad

Minimaalne vs maksimaalne

Sügis on käes ja aeg on valida pool: kas minna kaasa minimalistliku moega või mässida end maksisuuruses mantlisse.

Sinine ja tema sõbrad

Vääriskivi värvi

Värskenda oma garderoobi luksuslike toonidega. Sügavrohekas nefriit, mereroheline malahhiit ja teised vääriskivivärvid sobivad oma sügiseselt jahedate toonidega ideaalselt praegusesse värvipaletti.

Sinine ja tema sõbrad
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Sinine ja tema sõbrad
STIILINÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn