Ühtviisi stressi tekitab, kui on liiga vähe või liiga palju aega, kuid tuleb osata endale rahu anda. Lihased pingulduvad, hingamine muutub, verre tulvab adrenaliin ja aju hakkab tööle – nii reageerime stressile.

Seda kaitsereaktsiooni vaja, et ellu jääda, sest kuidagi peame oma organismi lahenduste otsimiseks mobiliseerima. Stress ei ole halb, küll aga muutub halvaks siis, kui pingeseisund ei taha ega taha lõppeda. “Tekivad unehäired või väsimus magamisest hoolimata. Hinges on rahulolematus, tunne, et ei valitseta oma emotsioone, tekib äng,” loetleb gestaltterapeut Mirjam Püvi mõningaid juba üsna kaua kestnud stressi tunnuseid. Kuna stressis keha on pinges, võivad kaasneda pea- ja seljavalud kuni tõsisemate tervisehädadeni välja. Ühtviisi stressi tekitab, kui on liiga vähe või liiga palju aega, kuid tuleb osata endale rahu anda. Lihased pingulduvad, hingamine muutub, verre tulvab adrenaliin ja aju hakkab tööle – nii reageerime stressile. web hosting services top

Stress kui elu kaaslane

Mari Rebane, ERR, fotod: Priit Simson, Priit Raudla, illustratsioonid: Ellinor Tint

Ühtviisi stressi tekitab, kui on liiga vähe või liiga palju aega, kuid tuleb osata endale rahu anda.

Lihased pingulduvad, hingamine muutub, verre tulvab adrenaliin ja aju hakkab tööle – nii reageerime stressile.

Stress kui elu kaaslane
Seda kaitsereaktsiooni vaja, et ellu jääda, sest kuidagi peame oma organismi lahenduste otsimiseks mobiliseerima. Stress ei ole halb, küll aga muutub halvaks siis, kui pingeseisund ei taha ega taha lõppeda.
“Tekivad unehäired või väsimus magamisest hoolimata. Hinges on rahulolematus, tunne, et ei valitseta oma emotsioone, tekib äng,” loetleb gestaltterapeut Mirjam Püvi mõningaid juba üsna kaua kestnud stressi tunnuseid. Kuna stressis keha on pinges, võivad kaasneda pea- ja seljavalud kuni tõsisemate tervisehädadeni välja.
Ühtviisi stressi tekitab, kui on liiga vähe või liiga palju aega, kuid tuleb osata endale rahu anda. Lihased pingulduvad, hingamine muutub, verre tulvab adrenaliin ja aju hakkab tööle – nii reageerime stressile.
Stress kui elu kaaslane
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Stress kui elu kaaslane
HINGENÕU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn