Olen dieetidest ja kaalualandajatest hoidunud, aga Tiibeti paastulaager ahvatles osalema. Uudishimust. Katsumused viisid kolme päevaga kolm kilo, mis polegi tagasi tulnud.

Enne kolmepäevase paastulaagri algust saan e-kirja, kus soovitatakse menüüst välja jätta loomsed toidud, teraviljad, piimatooted ja maiustused. Suhtun sellesse ettevaatlikult, kõht peab ikkagi täis olema. Päev enne laagrit olen ablas, teen lõunaks ohtra täidisega soolaseid pannkooke, õhtul söön moosiga kooki, mitu võileiba, juustu ning arbuusi. Kui muidu suudan toiduga piiri pidada, siis mõte nälgimisest toob ahne loomuse päevavalgele. Laagrisse mineku hommikul joon sooja vett sidruniga ja askelduste tõttu isu ei tekigi. Paast läheb lahti Pärnu lähedal Tiibeti meditsiini keskuses Men Ling võtavad meid vastu terapeudid Silva ja Kaido Soobik. Arvasin, et kohale tulevad korpulentsed inimesed, aga eksisin. Kaasnälgijad on kõik üsna heas vormis ja paastuga varem tegelnud. Mina pole kindel, kas sellega üldse toime tulen. Lõunaks saame värskelt pressitud juurviljamahla ning õhtul puljongit. Varasema kogemuse järgi pole keegi ennast halvasti tundnud. Saame ankeedid, kus peame kindlaks tegema, millist tüüpi inimesed me Tiibeti meditsiini järgi oleme – kas tuule, tule või lima tüüpi. Terapeut vaatab mu keelt, mis on täitsa tuule oma. Lisaks vaatleb kaasavõetud uriini, mille värvus viitab samuti tuulele. Ainult pulss on lima tüüpi, lüües sekka ka tuule noote. Nii pean edaspidi arvestama just sellele tüübile antud juhiseid, mille järgi on õnneks ette nähtud nii värske toormahl kui ka köögiviljapuljong, millest lima tüüpi inimesed peavad loobuma. Olen dieetidest ja kaalualandajatest hoidunud, aga Tiibeti paastulaager ahvatles osalema. Uudishimust. Katsumused viisid kolme päevaga kolm kilo, mis polegi tagasi tulnud. web hosting services top

Tiibeti paastulaagris

Evelin Mikker

Olen dieetidest ja kaalualandajatest hoidunud, aga Tiibeti paastulaager ahvatles osalema. Uudishimust. Katsumused viisid kolme päevaga kolm kilo, mis polegi tagasi tulnud.

Tiibeti paastulaagris

Enne kolmepäevase paastulaagri algust saan e-kirja, kus soovitatakse menüüst välja jätta loomsed toidud, teraviljad, piimatooted ja maiustused. Suhtun sellesse ettevaatlikult, kõht peab ikkagi täis olema. Päev enne laagrit olen ablas, teen lõunaks ohtra täidisega soolaseid pannkooke, õhtul söön moosiga kooki, mitu võileiba, juustu ning arbuusi. Kui muidu suudan toiduga piiri pidada, siis mõte nälgimisest toob ahne loomuse päevavalgele. Laagrisse mineku hommikul joon sooja vett sidruniga ja askelduste tõttu isu ei tekigi.

Paast läheb lahti

Pärnu lähedal Tiibeti meditsiini keskuses Men Ling võtavad meid vastu terapeudid Silva ja Kaido Soobik. Arvasin, et kohale tulevad korpulentsed inimesed, aga eksisin. Kaasnälgijad on kõik üsna heas vormis ja paastuga varem tegelnud. Mina pole kindel, kas sellega üldse toime tulen. Lõunaks saame värskelt pressitud juurviljamahla ning õhtul puljongit. Varasema kogemuse järgi pole keegi ennast halvasti tundnud. Saame ankeedid, kus peame kindlaks tegema, millist tüüpi inimesed me Tiibeti meditsiini järgi oleme – kas tuule, tule või lima tüüpi. Terapeut vaatab mu keelt, mis on täitsa tuule oma. Lisaks vaatleb kaasavõetud uriini, mille värvus viitab samuti tuulele. Ainult pulss on lima tüüpi, lüües sekka ka tuule noote. Nii pean edaspidi arvestama just sellele tüübile antud juhiseid, mille järgi on õnneks ette nähtud nii värske toormahl kui ka köögiviljapuljong, millest lima tüüpi inimesed peavad loobuma.

Olen dieetidest ja kaalualandajatest hoidunud, aga Tiibeti paastulaager ahvatles osalema. Uudishimust. Katsumused viisid kolme päevaga kolm kilo, mis polegi tagasi tulnud.
Tiibeti paastulaagris
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Tiibeti paastulaagris
TOIT JA TERVIS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn