Soojendavatest toiduainetest on üks tuntumaid tšillipipar, reipalt punane kaun, millel parajalt põrgulik sisu.

Tšillipipra puhul võib välja tuua muljeltavaldava rea kasulikke omadusi. Kes kord oma käed tšillipipraga ära põletanud, peab edaspidi meeles, et tšillit töötlema asudes on tark kummikindad kätte tõmmata. Tšillipipra ladinakeelne nimi on Capsicum annuum ning üllatuslikult on tegemist hoopis marjaga. Tuntuimad sama perekonna esindajad on tomat, baklažaan ja tubakas. Tšilli on pärit Ameerikast. Tuntakse umbes 150 sorti tšillipipraid, mis varieeruvad nii kuju, värvi, maitse kui ka kanguse poolest. Tšilli terava maitse taga on kapsaitsiin ning sellest, kui palju tšillipipar seda ainet sisaldab, sõltub ka tema teravus. Reeglina on kangemad õhema kaunaga ja väikesed tšillid, suured ja paksud tavaliselt väga kanged ei ole. Soojendavatest toiduainetest on üks tuntumaid tšillipipar, reipalt punane kaun, millel parajalt põrgulik sisu. web hosting services top

Tšilli

Tekst ja fotod: Tuuli Mathisen

Soojendavatest toiduainetest on üks tuntumaid tšillipipar, reipalt punane kaun, millel parajalt põrgulik sisu.

Tšilli
Tšillipipra puhul võib välja tuua muljeltavaldava rea kasulikke omadusi.

Kes kord oma käed tšillipipraga ära põletanud, peab edaspidi meeles, et tšillit töötlema asudes on tark kummikindad kätte tõmmata.

Tšillipipra ladinakeelne nimi on Capsicum annuum ning üllatuslikult on tegemist hoopis marjaga. Tuntuimad sama perekonna esindajad on tomat, baklažaan ja tubakas.
Tšilli on pärit Ameerikast. Tuntakse umbes 150 sorti tšillipipraid, mis varieeruvad nii kuju, värvi, maitse kui ka kanguse poolest. Tšilli terava maitse taga on kapsaitsiin ning sellest, kui palju tšillipipar seda ainet sisaldab, sõltub ka tema teravus. Reeglina on kangemad õhema kaunaga ja väikesed tšillid, suured ja paksud tavaliselt väga kanged ei ole.

Soojendavatest toiduainetest on üks tuntumaid tšillipipar, reipalt punane kaun, millel parajalt põrgulik sisu.
Tšilli
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Tšilli
TEA JA TUNNE

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn