Millised ohud varitsevad pangakaardi kasutajat ja kuidas end nende eest kaitsta?

Kaardimaksed on muutunud nii tavaliseks, et päris loomulik on pangakaarti 21. sajandi sularahaks nimetada. Kuna kaarti on lihtne kasutada, unustatakse vahel ära ettevaatlikkus ja võimalikud ohud. Peamised ohud on kaardil oleva raha vargus ja omaniku teadmata maksete sooritamine.  Kuigi pank hoolitseb selle eest, et klientide raha oleks riskide vastu kaitstud, peab oma raha turvalisuse eest seisma ka kaardiomanik. Kõige lihtsam viis pangakaarti ja seega ka oma raha kaitsta on kaarti mitte silmist lasta ning PIN-koodi varjata.  Pangakaardi PIN-kood tuleb pähe õppida, mitte üles kirjutada. Kui pangakaart varastatakse koos sellele kirjutatud või sellega koos hoitud koodidega, ei ole pangal kohustust tekkinud kahju hüvitada. Millised ohud varitsevad pangakaardi kasutajat ja kuidas end nende eest kaitsta? web hosting services top

Turvalised kaardimaksed

Vastab Kai Voore, Swedbanki igapäevapanganduse divisjoni valdkonnajuht

Millised ohud varitsevad pangakaardi kasutajat ja kuidas end nende eest kaitsta?

Turvalised kaardimaksed

Kaardimaksed on muutunud nii tavaliseks, et päris loomulik on pangakaarti 21. sajandi sularahaks nimetada. Kuna kaarti on lihtne kasutada, unustatakse vahel ära ettevaatlikkus ja võimalikud ohud. Peamised ohud on kaardil oleva raha vargus ja omaniku teadmata maksete sooritamine. 
Kuigi pank hoolitseb selle eest, et klientide raha oleks riskide vastu kaitstud, peab oma raha turvalisuse eest seisma ka kaardiomanik. Kõige lihtsam viis pangakaarti ja seega ka oma raha kaitsta on kaarti mitte silmist lasta ning PIN-koodi varjata.  Pangakaardi PIN-kood tuleb pähe õppida, mitte üles kirjutada. Kui pangakaart varastatakse koos sellele kirjutatud või sellega koos hoitud koodidega, ei ole pangal kohustust tekkinud kahju hüvitada.

Millised ohud varitsevad pangakaardi kasutajat ja kuidas end nende eest kaitsta?
Turvalised kaardimaksed
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Turvalised kaardimaksed
ASJATUNDJA

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn