Ehtekunstnik Maria Valdma ateljeest leidis endale isikupärased kõrvarõngad ning väga erilise prossi kunstnik Jaana Jüris (44).

Külaskäik ateljeesse ei ole tema jaoks tegelikult esimene kokkupuude Maria autoriehetega: naised õppisid nimelt ühel kursusel ja on ülikooliaegsed sõbrannad. Jaana asutas umbes aasta tagasi kunstiproduktsiooni firma Valge Kuup, kus ta tegeleb näituste kujundamise ning kunstnike assisteerimisega.“Mul on üsna vähe ehteid, kuid enamik neist, mida kannan, on Maria looming,” tunnistab Jaana. Ise pole ta neid kooliõelt tellinud, kuid paljud talle kingitud ehted on just Maria valmistatud. Ehteid ei pea Jaana meelest palju olema, sest sama ehet võib kanda aastakümneid. Tal on näiteks siiani kasutuses üks sõrmus, mille Maria kunagi magistriõpingute ajal tegi. Tema arvates on ehete puhul trendikusest tähtsam see, et need oleksid väärtuslikust materjalist ja isikupärased. Jaana ei ole naine, kes otsiks pidevat vaheldust: ta teab, mis talle meeldib, ja jääb sellele kindlaks. Ehtekunstnik Maria Valdma ateljeest leidis endale isikupärased kõrvarõngad ning väga erilise prossi kunstnik Jaana Jüris (44). web hosting services top

Väärtuslik minimalism

Tekst: Evely Kink, fotod: Piia Ruber, meik: Anu Konze

Ehtekunstnik Maria Valdma ateljeest leidis endale isikupärased kõrvarõngad ning väga erilise prossi kunstnik Jaana Jüris (44).

Väärtuslik minimalism

Külaskäik ateljeesse ei ole tema jaoks tegelikult esimene kokkupuude Maria autoriehetega: naised õppisid nimelt ühel kursusel ja on ülikooliaegsed sõbrannad. Jaana asutas umbes aasta tagasi kunstiproduktsiooni firma Valge Kuup, kus ta tegeleb näituste kujundamise ning kunstnike assisteerimisega.“Mul on üsna vähe ehteid, kuid enamik neist, mida kannan, on Maria looming,” tunnistab Jaana. Ise pole ta neid kooliõelt tellinud, kuid paljud talle kingitud ehted on just Maria valmistatud. Ehteid ei pea Jaana meelest palju olema, sest sama ehet võib kanda aastakümneid. Tal on näiteks siiani kasutuses üks sõrmus, mille Maria kunagi magistriõpingute ajal tegi. Tema arvates on ehete puhul trendikusest tähtsam see, et need oleksid väärtuslikust materjalist ja isikupärased. Jaana ei ole naine, kes otsiks pidevat vaheldust: ta teab, mis talle meeldib, ja jääb sellele kindlaks.

Ehtekunstnik Maria Valdma ateljeest leidis endale isikupärased kõrvarõngad ning väga erilise prossi kunstnik Jaana Jüris (44).
Väärtuslik minimalism
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Väärtuslik minimalism
DISAINER

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn